Moj sen dzisiejszy??
Snilo mi sie ze jestem w domku letnim tylko szkoda ze z rodzina hehe:D:D
ja przyspieszyłam kroku i starając się zacząć uciekać stwierdziłam, że nie potrafię biegać
do tego na ulicy spotkałam w samochodzie pewnego mojego uroczego Ktosia, który widząc mnie zmieszany oznajmił mi, że nie może mnie zabrać do samochodu, bo ma komplet razem z pewną śliczną blondynką i że zadzwoni wieczorem
co za sen...
a jutro do pracy zamiast taksi pobiegnę truchcikiem

), wysmarowana smalcem niż śnić o
.. (zresztą), bleee
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 13 gości