- od jutra się uczę
- dzięuję, nie jestem głodny


WZT napisał(a):kulA napisał(a):kazió napisał(a):za tydzien do kolobrzegu
to samo, wreszcie, dawno mnie tam nie bylo, czas sie z rodzicami (...) jeszcze z dwoma takimi jednymi
tylko spotkac?!
A napic sie?!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości