studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez planismo » czwartek, 7 gru 2006, 00:43

dwa najwęiksze kłamstwa studenta:
- od jutra się uczę
- dzięuję, nie jestem głodny
:lol:
planismo
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 5 gru 2006, 20:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » czwartek, 7 gru 2006, 12:25

Koniec studiowania. Magazynier obroniony.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez planismo » czwartek, 7 gru 2006, 12:42

no to gratulacje. Choć z drugiej strony najlepszy czas w życiu za Tobą, teraz nadejdą rozczarowania, wzloty i upadki. Koniec beztroski itp
planismo
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 5 gru 2006, 20:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » czwartek, 7 gru 2006, 14:12

qrczak napisał(a):Koniec studiowania. Magazynier obroniony.
gratulacje :)
a mi się w cholere nie chce uczyć, nie mam do tego głowy, teraz :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Syriusz » piątek, 8 gru 2006, 00:23

Następny etap w życiu.
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez qrczak » piątek, 8 gru 2006, 08:18

Dzięki wszystkim za gratulacje. Już prawie doszedłem do siebie po obronie. :wink:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Koala » sobota, 9 gru 2006, 13:14

planismo napisał(a):dwa najwęiksze kłamstwa studenta:
- od jutra się uczę
- dzięuję, nie jestem głodny
:lol:

jest jeszcze jedno juz wiecej nie pije
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez K@sia » niedziela, 10 gru 2006, 22:17

No i koniec weekendu...jutro znów będę usypiała na nudnym wykładzie z administracji.... :cry:
Hmmmm...a może sobie go odpuszczę..... :twisted:
Pomyślę o tym przez sen..... :P
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 11 gru 2006, 19:13

nauki pelno, nic sie nie chce, nawet kolacji zrobic a co dopiero uczyc...chyba zaczynam rozumiec co to znaczy studiowanie :P
ale w przyszla srode i tak juz wracam do domu :twisted:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kazió » czwartek, 14 gru 2006, 01:10

za tydzien do kolobrzegu :help:
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez kulA » czwartek, 14 gru 2006, 14:45

kazió napisał(a):za tydzien do kolobrzegu :help:

to samo, wreszcie, dawno mnie tam nie bylo, czas sie z rodzicami spotkac i z bratem i jeszcze z dwoma takimi jednymi :)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » czwartek, 14 gru 2006, 15:04

WZT napisał(a):
kulA napisał(a):
kazió napisał(a):za tydzien do kolobrzegu :help:

to samo, wreszcie, dawno mnie tam nie bylo, czas sie z rodzicami (...) jeszcze z dwoma takimi jednymi :)


tylko spotkac?!
A napic sie?!

bardziej mi zalezy na spotkaniu, a ze pewnie bedzie przy piwku to juz inna sprawa, chyba ze bede mial smaka na mate wtedy to niestety :)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 3 gości