imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » sobota, 2 gru 2006, 19:38

dziś z koleżanką na piwko, zasłużyłam :P , jutro się wstanie, jakoś :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Syriusz » niedziela, 3 gru 2006, 13:58

_Tak, dzisiaj idę na imieniny :drunk: :spoko:
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez Tisaja » niedziela, 3 gru 2006, 14:22

Planuje fajny wieczór.. vanilia, sok z czarnej porzeczki, książka i ja..

I błogi spokój w domu... szkoda,że jutro wieczorem koniec rozpusty...
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Mafi » niedziela, 3 gru 2006, 14:25

piter_Radzikowo napisał(a):
Mafi napisał(a):łoooo jesooo... nooo... się zaimprezowało... River :D [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif]


widzialem widzialem jak Mafi sie pląsała na parkieice... :wink: no i dzisiaaj na meczu była a dawno nie widziałem żeby była w naszym sektorze... :)

Heh... za to Ty nie popląsałeś chyba w ogóle ;)

Ano byłam... i coś czuję, że będę częściej. Wszędzie dobrze, ale "u Was" najlepiej :D ;)
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kulA » niedziela, 3 gru 2006, 14:25

w sumie zastanawialem sie czy nie isc dzisiaj na koncert Farben Lehre, ale chyba sobie odpuszcze, 3 dni koncertow za mna i boli mnie wszystko
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Suzy » poniedziałek, 4 gru 2006, 16:23

...dziś dość standardowo i oczywiście "sjestowo" :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez McCool » poniedziałek, 4 gru 2006, 19:51

Co jest z Antidotum? Trzy razy byłem i trzy razy było zamknięte. Dzisiaj mi znajoma powiedziała, że lokal zamknęli. Prawda?
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez kacper » poniedziałek, 4 gru 2006, 23:54

No to ruszamy na miasto . Szczecin nasz 8)
kacper
Mistrz klawiatury
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 4 gru 2006, 23:48

Postprzez Olga » wtorek, 5 gru 2006, 03:09

W środę od 23.00 chlejemy :drunk: Postanowiłyśmy kupić coś mocniejszego, zapalić małą lampkę, nastawić muzyczkę i pić.. gadać.. pić więcej.. gadać mniej sensownie.. pić za dużo.. gadać od rzeczy.. itd. :lol: Nie wiem dokąd nas to zaprowadzi, ale chyba tego potrzebujemy ;)
Po nadmiernej ilości alkoholu robi się i mówi to czego się na prawdę chce i co na prawdę się myśli, a na co na trzeźwo nie ma się odwagi tak? Stwierdzam, że ostatni raz właśnie tak było na mojej 18stce... ale... na trzeźwo wszystko szlag trafił :| Żałuję, że rok temu nie pojawiło się wino w odpowiednim momencie... zalałabym głupi strach... Dobrze, że w tą środę zostajemy w domu :lol: ;) Wygadam się pewnie za wszystkie czasy i nikt nie obleje mnie kubłem zimnej wody następnego ranka :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kacper » wtorek, 5 gru 2006, 14:43

jutro mikołajki więc jakiś podkładzik sie przyda
kacper
Mistrz klawiatury
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 4 gru 2006, 23:48

Postprzez planismo » czwartek, 7 gru 2006, 00:42

a kto w mikołajki imprezuje? :roll:
planismo
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 5 gru 2006, 20:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kołysanka » czwartek, 7 gru 2006, 01:37

ja :)
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kazió » czwartek, 7 gru 2006, 12:41

dzis zaczyna sie weekend, wiec cos sie pewnie wydarzy ciekawego :)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez planismo » czwartek, 7 gru 2006, 12:59

weekend w czartek? Jak tak dalej pójdzie, to niedługo weekend będzie trwał 5 dni a okres świąteczny od czerwca. I wszystko straci urok
planismo
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 5 gru 2006, 20:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości