
ziomuś napisał(a):Jesteście zwolennikami święta z rodzinką w domku, czy wolicie ominąć ten caly zgielk i pojechac na wczasy np do Zakopanego. Ja jestm zwolennikem swiat w domu, mimo ze moge pojechac w gory i nic nie przygotowywac
jestem zwolennikiem swiat w domu 
mordko Ty mojabarmaid napisał(a):Jeszcze sie nie zdarzyło by mi sie tak świat nie chciało.... Może przesadzam, ale teraz trochę wiem jak czują sie bezdomni w świeta. Niby mam gdzie pójść...ale to nie to samo co we własnym domu
już niedługo, już niedługo. Grzybki zrobiłam dobre to wpadniesz 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości