Święta w domu czy wyjazd zoorganizowany??

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » czwartek, 7 gru 2006, 11:07

w domu, choć wolę zawsze wyjeżdżać, ale tym razem jest to niemożliwe :suchy: :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » czwartek, 7 gru 2006, 11:19

ja też wolę jak jest cała rodzina, wszyscy się zbierali u mojej babci na wsi, tam zawsze jest "klimatycznie", a teraz to trochę "sucho" będzie tylko z moją rodzinką, nooo..ale też sie cieszę :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez U-S » czwartek, 7 gru 2006, 11:20

Święta spędzam zawsze z najbliższymi, 2-dniowe intensywne przygotowania, ubieranie choinki,przystrajanie domu, jemioła, kolendy w tle i zapachy z kuchni...

Gdybym miała taką możliwość chętnie bym wyjechała chociaż raz w góry na święta, może kiedyś...
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez Mafi » czwartek, 7 gru 2006, 12:00

Święta w domu z rodzicami i bratem... Ale mogłabym w ogóle nie spędzać- nie lubię Świąt. :)

Zakładam uśmiech na buzię i tyle. Także... jakbym miała okazję wyjechać i zapomnieć, że są w ogóle święta to czemu nie. Chwilowo z musu w domciu.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Re: Święta w domu czy wyjazd zoorganizowany??

Postprzez kazió » czwartek, 7 gru 2006, 12:08

ziomuś napisał(a):Jesteście zwolennikami święta z rodzinką w domku, czy wolicie ominąć ten caly zgielk i pojechac na wczasy np do Zakopanego. Ja jestm zwolennikem swiat w domu, mimo ze moge pojechac w gory i nic nie przygotowywac :D


ta, chcac ominac zgielk na pewno pojechalbym do Zakopanego :)
raz mi sie tylko zdarzylo wyjechac, w zeszlym roku do wawy,wytrzymalem tam ok 16 godzin, po tem z siostra stwierdzilismy, ze wracamy nocnym do domu :) jestem zwolennikiem swiat w domu :)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez M@dF » czwartek, 7 gru 2006, 12:22

Wyjazd w góry od 23 grudnia do 3 stycznia. Prawdopodobnie Krynica :)
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Postprzez Syriusz » czwartek, 7 gru 2006, 12:25

Najlepsze święta są w domu. Uwielbiam :D
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez Tisaja » czwartek, 7 gru 2006, 12:44

Ideał świat.
Pakować manatki i z grupa przyjaciół wypad na świateczno-noworoczne zabawy.. daleko, daleko.. od codzienności i standardów.
Ale to takie nierealne...
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez planismo » czwartek, 7 gru 2006, 12:57

trzeba w domu wytworzyć odpowiednia atmosferę i święta moga być naprawdę przyjemne bez wyjazdów
planismo
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 5 gru 2006, 20:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez barmaid » czwartek, 7 gru 2006, 13:32

Jeszcze sie nie zdarzyło by mi sie tak świat nie chciało.... Może przesadzam, ale teraz trochę wiem jak czują sie bezdomni w świeta. Niby mam gdzie pójść...ale to nie to samo co we własnym domu :(
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez kamila » czwartek, 7 gru 2006, 14:25

barmaid napisał(a):Jeszcze sie nie zdarzyło by mi sie tak świat nie chciało.... Może przesadzam, ale teraz trochę wiem jak czują sie bezdomni w świeta. Niby mam gdzie pójść...ale to nie to samo co we własnym domu :(
mordko Ty moja :* już niedługo, już niedługo. Grzybki zrobiłam dobre to wpadniesz :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości