Vin napisał(a):przeciez szczescie mezczyzny nie zalezy od zony, tylko od kobiet ktorych nie poslubil
![]()
No proszę Cię
Bo przestanę wierzyć w instytucję małżeństwa i się nigdy nie chajtnę
A chcęęęęęę...
Światopogląd mi niszczysz

Vin napisał(a):przeciez szczescie mezczyzny nie zalezy od zony, tylko od kobiet ktorych nie poslubil
![]()
A chcęęęęęę...

SatH^Raa napisał(a):Vin napisał(a):KaucZ napisał(a):Vin, Mafi - współczuję waszym partnerom i przyszłym męzom xD
ze co?
nie rozumiem
Przeczytaj post Kaucza http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.ph ... 587#369587 - wyznaje diametralnie inne podejście niż np. Ty.

KaucZ napisał(a):Vin, Mafi - współczuję waszym partnerom i przyszłym męzom xD
Widocznie ja mam taki charakter i takie "doświadczenia", że mnie to nie odpowiada, krótka piłka, nikogo na chama trzymać nie będę. Nie pasuje to pa i kropka.
Każdy dokonuje wyborów.

SatH^Raa napisał(a):Vin napisał(a):przeciez tam odpowiadal na pytania ktore zadalam
a nie na moje podejscie do tematu
przeciez ja sie jeszcze nie wypowiedialam tak naprawde w tym temacie
No może faktycznie. Ale na pierwszy rzut oka tak Twój post wygląda.
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.ph ... 580#369580
Niech Ci się zachce wtedy, utniesz spekulacje.

Vin napisał(a):heh
my kobiety przyjaciela do rozmow o wszystkim - tak
panowie przyjaciolke do rozmow o wszystkim - nie
milo
milo bardzo
temat bardzo delikatny i skomplikowany
![kissing2 [smilie=kissing2.gif]](./images/smilies/kissing2.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości