Zbyt szczegółowo opisała ten proceder, żeby była to zwykła ściema.
A tak subiektywnie oceniając, to jak patrzę na Leppera to jestem w stanie uwierzyć w tę historię... To jest oszołom który znalazł się na niewłaściwym miejscu.
Zbyt szczegółowo opisała ten proceder, żeby była to zwykła ściema.
Flo napisał(a):pastor napisał(a):a ja nie broniąc nikogo myślę, że to prowokacja hehe![]()
![]()
watpie, klientka jesli klamie bedzie miala przekichane w tym kraju
qrczak napisał(a):Flo napisał(a):pastor napisał(a):a ja nie broniąc nikogo myślę, że to prowokacja hehe![]()
![]()
watpie, klientka jesli klamie bedzie miala przekichane w tym kraju
Niekoniecznie, ileś tam lat temu była pani Anastazja P. Też opowiadała niemożliwe bajki, według niej spała z całym sejmem chyba i jakoś to przeżyła, zdaje się, że nawet książkę wydała.
A ta sprawa mi "Faktem" i "Super Expresem" podchodzi.

U-S napisał(a):Aneta K. chyba zbytnio zafascynowała się historią Moniki Levinsky.
nie odnajduję podobieństwa.Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 13 gości