Uwaga: Dziś o północy Gazeta Wyborcza ujawni (...)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » poniedziałek, 4 gru 2006, 19:50

I tak wyjeżdża za granicę jak powiedziała :) Zbyt szczegółowo opisała ten proceder, żeby była to zwykła ściema.

A tak subiektywnie oceniając, to jak patrzę na Leppera to jestem w stanie uwierzyć w tę historię... To jest oszołom który znalazł się na niewłaściwym miejscu.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Didi » poniedziałek, 4 gru 2006, 19:52

pielegniarka odbierajaca porod 3 dziecka powiedzialo ze przypomina ono ojca...czyli Lyzwinskiego

Zona Lyzwinskiego mowi tzn ze dobrze ze chlopy i jeszcze moga :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » poniedziałek, 4 gru 2006, 19:53

Buehehe, dobrze że nie bliźniaki :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez qrczak » poniedziałek, 4 gru 2006, 19:59

Flo napisał(a):
pastor napisał(a):a ja nie broniąc nikogo myślę, że to prowokacja hehe :twisted: :twisted: :twisted:


watpie, klientka jesli klamie bedzie miala przekichane w tym kraju


Niekoniecznie, ileś tam lat temu była pani Anastazja P. Też opowiadała niemożliwe bajki, według niej spała z całym sejmem chyba i jakoś to przeżyła, zdaje się, że nawet książkę wydała.

A ta sprawa mi "Faktem" i "Super Expresem" podchodzi.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » poniedziałek, 4 gru 2006, 20:00

qrczak napisał(a):
Flo napisał(a):
pastor napisał(a):a ja nie broniąc nikogo myślę, że to prowokacja hehe :twisted: :twisted: :twisted:


watpie, klientka jesli klamie bedzie miala przekichane w tym kraju


Niekoniecznie, ileś tam lat temu była pani Anastazja P. Też opowiadała niemożliwe bajki, według niej spała z całym sejmem chyba i jakoś to przeżyła, zdaje się, że nawet książkę wydała.

A ta sprawa mi "Faktem" i "Super Expresem" podchodzi.


wiec tylko czekac na rozwoj wydarzen
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » poniedziałek, 4 gru 2006, 20:02

Tylko akurat to nie jest ani Fakt ani SE, tylko Wyborcza, co stara się być na tyle rzetelna, żeby potem sprostowań nie pisać.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez dziewuszka » poniedziałek, 4 gru 2006, 21:16

Jeżeli to nie prowokacja, to była to transakcja wiązna.
Stołek jak rozumiem dostała? Zapłaciła?
I teraz co? Aaaaaaa..... pensja zbyt mała? Czy o co chodzi?
Jak można sobie samemu nóż w plecy wbijać?
Dobra, dobra... to ja małointeligentna jestem... :D
Toz to wstyd i żenada... (jak ktos już wcześniej na tym forum napisał) :D
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez U-S » poniedziałek, 4 gru 2006, 21:21

Krew i sperma to tematy, które najlepiej się w mediach sprzedają. Patrzę na to chłodno, z przymróżeniem oka
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez McCool » poniedziałek, 4 gru 2006, 21:27

Mnie to przygnębia ta ogólna społeczna stagnacja. Co rusz to o tym rządzie jakieś sensacje mówią, nawet dowody mają (choćby ostatnio sprawa Lipińskiego czy MW), a LPR szykuje nawet ustawę na niewygodnych dziennikarzy... dotyczy to rzeczy, o których ludziom się w głowach nie mieściło do tej pory, a mimo tego ciągle istnieje jakieś społeczne przyzwolenie na ich rządy i "politykę".
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez U-S » poniedziałek, 4 gru 2006, 21:32

Aneta K. chyba zbytnio zafascynowała się historią Moniki Levinsky.
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez McCool » poniedziałek, 4 gru 2006, 21:37

U-S napisał(a):Aneta K. chyba zbytnio zafascynowała się historią Moniki Levinsky.

No co Ty. Monika miała przynajmniej poplamioną nasieniem Clintona sukienkę, a Aneta K. nie ma soku z buraka zachowanego na sukience :) nie odnajduję podobieństwa.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez kacper » poniedziałek, 4 gru 2006, 23:57

aLE COŚ W TYM JEST . Czemu zniknął Łyżwiński? Niech zrobią DNA dziecka i po kłopocie
kacper
Mistrz klawiatury
 
Posty: 375
Dołączył(a): poniedziałek, 4 gru 2006, 23:48

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości