ewe napisał(a):Po co piszecie w tym temacie jakieś wazeliniarskie bzdury. Chcecie się zdekonspirować , to zamieśćcie tu jakieś swoje zdjęcie albo rysunek, przecież niekoniecznie musi być tak wyrażny do zidentyfikowania osoby, może być choćby ciekawy . A tak nawalonych ponad 200 stron i same pochwałki.
Przepraszam , zabieram chleb moderatorowi
Kółko wzajemnej adoracji to raczej w nastroju jest.
Jak komuś się którekolwiek foto nie podoba, to zawsze może to napisać. Nigdzie nie jest powiedziane, że trzeba chwalić.
jak mnie się nie podoba to siedzę cicho- bo co będę kogoś dołować
Więc krytykuj 


![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)

boskie podsumowanie
![morepics [smilie=morepics.gif]](./images/smilies/morepics.gif)
