Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » czwartek, 30 lis 2006, 11:01

ewe napisał(a):Po co piszecie w tym temacie jakieś wazeliniarskie bzdury. Chcecie się zdekonspirować , to zamieśćcie tu jakieś swoje zdjęcie albo rysunek, przecież niekoniecznie musi być tak wyrażny do zidentyfikowania osoby, może być choćby ciekawy . A tak nawalonych ponad 200 stron i same pochwałki.
Przepraszam , zabieram chleb moderatorowi

Kółko wzajemnej adoracji to raczej w nastroju jest. :D
Jak komuś się którekolwiek foto nie podoba, to zawsze może to napisać. Nigdzie nie jest powiedziane, że trzeba chwalić. :D jak mnie się nie podoba to siedzę cicho- bo co będę kogoś dołować :D Więc krytykuj ;)
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Vin » czwartek, 30 lis 2006, 11:09

ewe wrzuc jakies swoje cudne foto
tez cos milego napiszemy
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Tisaja » czwartek, 30 lis 2006, 14:13

Mafi.... bossssskie.. :*

A to SatH wrzucił...

Poprawka.. SatH.. bosssskie... :roll:

Kółko adoracji działa, działa... :twisted:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez cichy » czwartek, 30 lis 2006, 19:40

SatH^Raa napisał(a):Temat znowu spadł, więc pora go troszkę odświeżyć. :D

Obrazek

hmm....jak widzialem Mafi dwa dni temu to wygladala ZUPELNIE inaczej :twisted: :twisted: :twisted:
wszyscy lubia photoshopa
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez minas » czwartek, 30 lis 2006, 20:41

Roman napisał(a):a ja w ósemce byłem rok później i też moją wychowawczynią była pani Basia :]

nie bardzo pamiętam, bo często chorowałem; pamiętam tylko, że chodziła w takiej różówej bluzce

ale Kamili nie bardzo mogę się na tym zdjęciu dopatrzeć :P


ja też chodziłam do przedszkola nr 8 ale p.Basia nie była moją opiekunką
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez Nemezis-kg » czwartek, 30 lis 2006, 23:16

SatH^Raa napisał(a):Temat znowu spadł, więc pora go troszkę odświeżyć. :D

Obrazek

bardzo urocze zdjęcie, widzę, że wzorijesz się na Karolu Skibie ( powodzenia!)
Nemezis-kg
Dyskutant
 
Posty: 150
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 13:02
Lokalizacja: zza styksu

Postprzez Bruno » czwartek, 30 lis 2006, 23:23

Nemezis-kg napisał(a):widzę, że wzorijesz się na Karolu Skibie ( powodzenia!)


[smilie=mbounce.gif] boskie podsumowanie :D
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » czwartek, 30 lis 2006, 23:25

Bruno napisał(a):
Nemezis-kg napisał(a):widzę, że wzorijesz się na Karolu Skibie ( powodzenia!)


[smilie=mbounce.gif] boskie podsumowanie :D


to bylo typowy tekst zeby kogos pojechac...taki sport :lol:

Nemezis-kg moglbys powiedziec na czym polega to wzorowanie sie? Tak fachowym okiem, bo widze ze sie znasz na rzeczy skoro dostrzegasz podobienstwa
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nemezis-kg » czwartek, 30 lis 2006, 23:31

nie rozumiem Was, Karol Skiba to uznana firma na rynku, porównanie do Jego osoby i twórczosci odebrałbym jako duży komplement. nie miałem niczego złego na myśli tym bardziej, że podobno Sath zawodowo zajmuje się zupełnie czyms innym. Jak na w pozytywnym znaczeniu słowa amatora - piękna fota. Tyle
Nemezis-kg
Dyskutant
 
Posty: 150
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 13:02
Lokalizacja: zza styksu

Postprzez Flo » czwartek, 30 lis 2006, 23:36

Nemezis-kg napisał(a):nie rozumiem Was, Karol Skiba to uznana firma na rynku, porównanie do Jego osoby i twórczosci odebrałbym jako duży komplement. nie miałem niczego złego na myśli tym bardziej, że podobno Sath zawodowo zajmuje się zupełnie czyms innym. Jak na w pozytywnym znaczeniu słowa amatora - piękna fota. Tyle


przypomne Ci, napisales post w przesmierwczym tonie, ale zostal on skasowany przez moderatora, napisales wiec jeszcze raz ale juz spokojniej. Wiec byly kolego nie wciskaj nam tutaj kitu. A najlepiej wstaw swoja fote - w koncu to dekonspiracja. A zreszta i tak juz wiadomo ktoz Ty jestes

[smilie=morepics.gif]
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez dziewuszka » sobota, 2 gru 2006, 22:45

Vin napisał(a):
SatH^Raa napisał(a):Temat znowu spadł, więc pora go troszkę odświeżyć. :D

Obrazek


wow
noooo
nie ma jak ciezkim kalibrem odswiezyc
faaajne


:lol: Ja tam nie wiem, czy większym kalibrem jest zdjęcie przedstawione przez satha czy Twój avatar.. :p
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez Sato » sobota, 2 gru 2006, 22:50

SatH^Raa napisał(a):Temat znowu spadł, więc pora go troszkę odświeżyć. :D

Obrazek


komus sie chyba mleko na obiektyw wylalo.... bleble ;/
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez Vin » niedziela, 3 gru 2006, 11:53

dziewuszka napisał(a)::lol: Ja tam nie wiem, czy większym kalibrem jest zdjęcie przedstawione przez satha czy Twój avatar.. :p


tez nie wiem
ale wiem, ze moj avatar baaaaardzo mnie sie podoba
zreszta co w nim nie halo ?
zwyczajnie sandalki + majteczki
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Syriusz » niedziela, 3 gru 2006, 13:55

Oj tak!
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości