Mafi napisał(a):Ja bym Super Nianię wezwała... :)
Ona sobie radzi z takimi gagatkami, a to byłby niezły sprawdzian jej umiejętności.
rysio napisał(a):Mafi napisał(a):Ja bym Super Nianię wezwała...
Ona sobie radzi z takimi gagatkami, a to byłby niezły sprawdzian jej umiejętności.
Nie pisz więc, że super niania jest lekiem na całe małoletnie zło, bo w ten sposób utwierdzasz w społeczeństwie model zapodany przez żądny sensacji tvn, w którym rodzice mają prawo nie ponosić odpowiedzialności za swoją niewydolność wychowawczą. PROSZĘ!

Mieszkaniec napisał(a):Nie dawno w mediach była informacja o gangu 4-ro latków którzy biki, okradali i zastraszali rówieśników i starsze dzieci

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości