juz 10- latkowie :(

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

juz 10- latkowie :(

Postprzez Mafiarz » czwartek, 30 lis 2006, 15:56

Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez Flo » czwartek, 30 lis 2006, 17:26

recydywa od najmlodszych lat
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Konsul » czwartek, 30 lis 2006, 17:33

A może odrzućmy te wszelkie bzdury o złym wychowaniu, wpływu negatywnego środowiska etc., które to suma sumarum z sprawcy robią ofiarę.
Pare rózg na dupsko i już. Ale nie wolno, bo dziecko, bo patologia, bo prawa człowieka. B
Mały biedny chłopczyk, może jest za bardzo dynamiczny, jak to określiła jedna z mam młodego "gangstera".
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Slayer » czwartek, 30 lis 2006, 17:37

Karcenie maloletnich jest przeciez dozwolone przez KK :)
Tylko trzeba to robic z glowa :)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Flo » czwartek, 30 lis 2006, 17:43

Slayer napisał(a):Karcenie maloletnich jest przeciez dozwolone przez KK :)
Tylko trzeba to robic z glowa :)


czyli po dupie a nie po glowie :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Slayer » czwartek, 30 lis 2006, 18:01

I tak zeby nikt nie widzial :)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Flo » czwartek, 30 lis 2006, 18:04

Slayer napisał(a):I tak zeby nikt nie widzial :)


z otwartej reki :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Konsul » czwartek, 30 lis 2006, 18:18

Temat dość poważny, a nabiera humorystycznego znaczenia. Agresję i patologiczne "wyczyny" trzeba zwalczać, jeszcze raz powtórzę zwalczać, jak najszybciej. Nie można szukać rzeczy łagodzących takie zachowania.
Oczywiście armia psychologów i różnych "autorytetów" podniesie larum. Za 10 lat być może ten ktoś kogoś zabije i będzie te samo tłumaczenie o złym środowisku, złym wychowaniu etc. Oj, biedactwo, a ten cham jeden akurat się pod rękę nawinął, nie rozumiał pseudo egzystencjalnych problemów zabójcy i jego psyche.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Mafi » piątek, 1 gru 2006, 09:22

Ja bym Super Nianię wezwała... :)

Ona sobie radzi z takimi gagatkami, a to byłby niezły sprawdzian jej umiejętności.
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Budyn » piątek, 1 gru 2006, 14:00

Flo napisał(a):
Slayer napisał(a):I tak zeby nikt nie widzial :)


z otwartej reki :)


i to porzadnei tak aby wiedzial jak to jest
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez rysio » piątek, 1 gru 2006, 14:49

Mafi napisał(a):Ja bym Super Nianię wezwała... :)

Ona sobie radzi z takimi gagatkami, a to byłby niezły sprawdzian jej umiejętności.

A ja bym ten chory program ściągnął z anteny. Przez takie programy rodzice, którzy nie potrafią sobie poradzić ze swoimi dziećmi, będąc zwyczajnie niewydolni wychowawczo, zaczynaja wierzyć, że takie sytuacje są normalne. Skoro pokazują to w telewizji, że jacyś rodzice nie potrafią sobie dać rady z dzieckiem, i że ktoś musi im pomagać, to znaczy, że widocznie taka pomoc jest konieczna.
Ha! A więc to nie jest nasza wina, że nasza Beatka, czy nasz Krzysio jest taki niegrzeczny, to się po prostu zdarza. A prawda jest taka, że do takiego stanu prowadzi brak konsekwencji w wychowaniu.

Nie pisz więc, że super niania jest lekiem na całe małoletnie zło, bo w ten sposób utwierdzasz w społeczeństwie model zapodany przez żądny sensacji tvn, w którym rodzice mają prawo nie ponosić odpowiedzialności za swoją niewydolność wychowawczą. PROSZĘ!

Co do 10-latka z artykułu - prawo jest kulawe - należy je zmienić! I to szybko, bo małolaty są coraz bardziej świadome swojej bezkarności, a coraz więcej rodziców wykazuje zadziwiającą niewydolność wychowawczą.
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Slayer » piątek, 1 gru 2006, 16:11

Rece mi opadly...
Teraz pisza w Onecie, ze zlapano gang 4 nastoletnich gwalcicieli... Zgwalcili 7 dziewczynek w wieku od 10 do 15 roku zycia...
http://wiadomosci.onet.pl/1443258,11,1,0,120,686,item.html
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Mafi » sobota, 2 gru 2006, 12:20

rysio napisał(a):
Mafi napisał(a):Ja bym Super Nianię wezwała... :)

Ona sobie radzi z takimi gagatkami, a to byłby niezły sprawdzian jej umiejętności.



Nie pisz więc, że super niania jest lekiem na całe małoletnie zło, bo w ten sposób utwierdzasz w społeczeństwie model zapodany przez żądny sensacji tvn, w którym rodzice mają prawo nie ponosić odpowiedzialności za swoją niewydolność wychowawczą. PROSZĘ!

Tak trochę jakby żartowałam. Nie bierz wszystkiego tak dosłownie. :)
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Mieszkaniec » środa, 14 lut 2007, 21:59

Nie dawno w mediach była informacja o gangu 4-ro latków którzy biki, okradali i zastraszali rówieśników i starsze dzieci
Mieszkaniec
Bywalec
 
Posty: 47
Dołączył(a): piątek, 9 lut 2007, 21:13

Postprzez Koala » czwartek, 15 lut 2007, 13:02

Mieszkaniec napisał(a):Nie dawno w mediach była informacja o gangu 4-ro latków którzy biki, okradali i zastraszali rówieśników i starsze dzieci


taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaką rybe złapałem

a moze 14 latkowie, 4 latkowie to jeszcze mleczaków wszystkich nie mają :P
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 14 gości