Mam swoją ukochaną pizzerię w Toruniu
Pyszna pizza, nie tak duża, ale na bardzo grubym cieście, można się nią najeść... za 4zł
I to bez promocji tylko stale
Polecam 
Pyszna pizza, nie tak duża, ale na bardzo grubym cieście, można się nią najeść... za 4zł
I to bez promocji tylko stale
Polecam 
Flo napisał(a):Mafi napisał(a):Dobra pizza i duża.
Nie marudzić Didi
Didi ma racje, znowu zaczna sie pizzerki pod koniec
Jadłam też kilka dni przed promocją i były takie same 
narazie gdybamy jak bedzie sie okaze
Mafi napisał(a):Flo napisał(a):Mafi napisał(a):Dobra pizza i duża.
Nie marudzić Didi
Didi ma racje, znowu zaczna sie pizzerki pod koniec
Jak będzie pod koniec to zobaczymy. Teraz są duże [czyt. normalne] i pyszne... wczoraj jadłamJadłam też kilka dni przed promocją i były takie same

WZT napisał(a):Podaj adres ....
Wybaczcie
Podałam nazwę, ale musiałam ją przez przypadek zlikwidować
Ale wg mnie warto. Do tego czerwony barszczyk... mniam

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości