BELLA ITALIA wszystko po 10zł

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » wtorek, 28 lis 2006, 16:42

Ta pizza za 10 zł w BELLA ITALIA jakoś mnie nie przekonała :maruda:

Mam swoją ukochaną pizzerię w Toruniu :D Pyszna pizza, nie tak duża, ale na bardzo grubym cieście, można się nią najeść... za 4zł :eat: I to bez promocji tylko stale ;) Polecam ;)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Slayer » wtorek, 28 lis 2006, 17:33

Polecasz ale nie piszesz gdzie to jest dokladnie :P
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez hinata » wtorek, 28 lis 2006, 17:40

OOO kurcze niemozliwe... :D :D
haha fajny lokal tylko ze drogo tam bylo jesli chodzi o pizze...
:D :D
Avatar użytkownika
hinata
Dyskutant
 
Posty: 128
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 01:38

Postprzez Didi » wtorek, 28 lis 2006, 19:07

taaa i znow za kilka dni beda podawac pizzerki jak to bylo w zeszlym roku hehe
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Meeta » wtorek, 28 lis 2006, 19:44

Didi napisał(a):taaa i znow za kilka dni beda podawac pizzerki jak to bylo w zeszlym roku hehe


Jak w zeszłym?? to w kwietniu było :) I tak smaczniej jest w river ;)
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » wtorek, 28 lis 2006, 20:00

no to w tym roku, osobiscie mnie nie przekonala pizza :) piszemy tu o bella a nie innych
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » wtorek, 28 lis 2006, 20:14

Dobra pizza i duża. :)

Nie marudzić Didi ;)
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » wtorek, 28 lis 2006, 20:14

Mafi napisał(a):Dobra pizza i duża. :)

Nie marudzić Didi ;)


Didi ma racje, znowu zaczna sie pizzerki pod koniec :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » wtorek, 28 lis 2006, 20:16

Flo napisał(a):
Mafi napisał(a):Dobra pizza i duża. :)

Nie marudzić Didi ;)


Didi ma racje, znowu zaczna sie pizzerki pod koniec :)

Jak będzie pod koniec to zobaczymy. Teraz są duże [czyt. normalne] i pyszne... wczoraj jadłam ;p Jadłam też kilka dni przed promocją i były takie same :)
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Didi » wtorek, 28 lis 2006, 20:17

Fifi mam nadzieje ze nie bedzie jak przy pierwszej promocji. Wtedy tez byly duze a potem sie kurczyly caly miesiac byl dla niech niestety zla decyzja zobaczymy jak bedzie teraz :) narazie gdybamy jak bedzie sie okaze :)

buzi
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » wtorek, 28 lis 2006, 20:18

Mafi napisał(a):
Flo napisał(a):
Mafi napisał(a):Dobra pizza i duża. :)

Nie marudzić Didi ;)


Didi ma racje, znowu zaczna sie pizzerki pod koniec :)

Jak będzie pod koniec to zobaczymy. Teraz są duże [czyt. normalne] i pyszne... wczoraj jadłam ;p Jadłam też kilka dni przed promocją i były takie same :)


chodzaca reklama Belli :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » wtorek, 28 lis 2006, 20:48

WZT napisał(a):Podaj adres ....

:lol: Wybaczcie :doh: Podałam nazwę, ale musiałam ją przez przypadek zlikwidować :p

Pizzeria Piccolo ul. Prosta 20 Toruń

Pizzeria działa od conajmniej kilkunastu lat. Zazwyczaj jest tam pełno ludzi, ruch 7 dni w tygodniu. Na miejsce trzeba trochę poczekać. Na pizzę też, bo ciężko im nadążyć za zamówieniami ;) Ale wg mnie warto. Do tego czerwony barszczyk... mniam :)

Jeśli ktoś będzie w Toruniu to polecam :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez ewe » środa, 29 lis 2006, 07:53

Dobra Pizza to była tam z 2 czy 3 lata temu , przynajmniej nie przypalona
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości