Flo napisał(a):Slayer napisał(a):Flo napisał(a):Na Chodkiewicza najlepszy jest ten luk, tam to sobie poczynaja, powinni postawic tam drzewa, ubyloby samochodow
No i wlasnie stamtad go wyrzucilo... Kierowca mlody, doswiadczenia brak, pewnie swiezo prawko zrobil... Samochod niestety do kasacji, garaze do remonru, ale najwazniejsze, ze jemu i nikomu innemu nic sie nie stalo... Tym razem.
nie szkoda mi samochodu, nauczka bedzie. Ale kim by nie byl, co by nie zrobil, grunt ze nic mu nie jest.
no dobrze ze nic...ale jak to bmw szare pieknie wyglada skasowane...zaraz sobie chyba pojde zdjecie zobic...

