wypadek na chodkiewicza

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:54

Flo napisał(a):
Slayer napisał(a):
Flo napisał(a):Na Chodkiewicza najlepszy jest ten luk, tam to sobie poczynaja, powinni postawic tam drzewa, ubyloby samochodow :x


No i wlasnie stamtad go wyrzucilo... Kierowca mlody, doswiadczenia brak, pewnie swiezo prawko zrobil... Samochod niestety do kasacji, garaze do remonru, ale najwazniejsze, ze jemu i nikomu innemu nic sie nie stalo... Tym razem.


nie szkoda mi samochodu, nauczka bedzie. Ale kim by nie byl, co by nie zrobil, grunt ze nic mu nie jest.



no dobrze ze nic...ale jak to bmw szare pieknie wyglada skasowane...zaraz sobie chyba pojde zdjecie zobic...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 27 lis 2006, 17:58

dopiero z miasta wrozilem ale nie widze samochodu
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Slayer » poniedziałek, 27 lis 2006, 19:10

wywiezli tak ok 17-18

btw. z profilu nie wyglada wcale tak zle jak sie wydawalo z poczatku patrzac na przód.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez qrczak » poniedziałek, 27 lis 2006, 19:29

Bo jeździć trzeba umieć. Niestety, a to, że da się tam rozpędzić to prawda.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez maciog » poniedziałek, 27 lis 2006, 22:26

........ile jabym dał żeby cofnąć czas i trzy razy puknąć się w głowe...............
maciog
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 20 gru 2003, 22:21
Lokalizacja: Z murzyńskiej chaty

Postprzez Miki » czwartek, 30 lis 2006, 10:50

Tak to jest najważniejsze ale na przyszłosć radzę uważać?
Miki
Ważniak
 
Posty: 207
Dołączył(a): środa, 29 lis 2006, 12:19

Postprzez Bonhart » piątek, 1 gru 2006, 13:54

a teraz rozkopali fachmani jacys troche trawy na luku i zostawli...

ciekawe co tam robia...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości