Kto jest uzależniony od tego forum...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Stavro » niedziela, 26 lis 2006, 17:32

FiDo napisał(a):skonkretyzuj prosze


a dokladniej nick :)
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez FiDo » niedziela, 26 lis 2006, 17:34

nie imie to co? nazwisko? jasniej, bo ja nie amiketan
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 27 lis 2006, 13:05

no dobra przyznje sie...ja...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:47

WZT napisał(a):
Bonhart napisał(a):no dobra przyznje sie...ja...


i to stwierdzasz po napisaniu 20 postow?


mialem troszke wiecej WZT...ponad 1000
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Mafi » poniedziałek, 27 lis 2006, 15:48

Bonhart napisał(a):
WZT napisał(a):
Bonhart napisał(a):no dobra przyznje sie...ja...


i to stwierdzasz po napisaniu 20 postow?


mialem troszke wiecej WZT...ponad 1000

Bosh... w 3 h nawalić tyle postów. Masakra...
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez hinata » wtorek, 28 lis 2006, 17:49

Po prostu lubie tu przebywac, pisac.. o uzaleznieniu nie ma mowy..:):):)
Avatar użytkownika
hinata
Dyskutant
 
Posty: 128
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 01:38

Postprzez Miki » czwartek, 30 lis 2006, 10:47

ja jestem narazie uzalezniony napewno od czytania i oceniania
Miki
Ważniak
 
Posty: 207
Dołączył(a): środa, 29 lis 2006, 12:19

Postprzez Eonica » czwartek, 30 lis 2006, 16:19

A ja chyba powoli się uzależniam... jeżeli można tak nazwać codzienne odwiedzanie tego forum :P
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez Eonica » czwartek, 30 lis 2006, 16:23

WZT napisał(a):
Eonica napisał(a):A ja chyba powoli się uzależniam... jeżeli można tak nazwać codzienne odwiedzanie tego forum :P


jak narazie mozesz stwierdzic ze forum ciebie wciagnelo.....ale czy uzaleznienie??? no chyba ze rano wstajesz i zastanawiasz sie kto co ciekawego napisal....


No właśnie tak jest... tylko, że rano nie za bardzo mam czas włączyć komputer :P[/center]
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez Eonica » czwartek, 30 lis 2006, 16:31

WZT napisał(a):
Eonica napisał(a):
WZT napisał(a):
Eonica napisał(a):A ja chyba powoli się uzależniam... jeżeli można tak nazwać codzienne odwiedzanie tego forum :P


jak narazie mozesz stwierdzic ze forum ciebie wciagnelo.....ale czy uzaleznienie??? no chyba ze rano wstajesz i zastanawiasz sie kto co ciekawego napisal....


No właśnie tak jest... tylko, że rano nie za bardzo mam czas włączyć komputer :P[/center]


hm... jesli tak jest to znam tylko i jedne rozwiazanie...

Musisz udawac sie na spotkanie ludzi co maja taki sam problem jak ty- czyli jakis zlot i postawic mi piwo i wtedy ja wydam werdykt czy tak jest czy tez nie oki? :P


Heheheheh... :lol: nie za dużo byś chciał :P A poza tym jakby postawiła Tobie piwko to już byłoby przekupstwo :wink:
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez Eonica » czwartek, 30 lis 2006, 18:41

WZT napisał(a):mozesz to potraktowac jako wklad wlasny w badania nad twoja istota :P

Poczułam się jak Ufo... :lol:
Swoją drogą kto wie... Może przyjdę kiedyś na taki zlot... Już wcześniej się nad tym zastanawiałam, ale coś nie pykło :)
Tylko jak już tam będę to bez badań proszę :wink:
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 14 gości