przez pr0zacRS2 » poniedziałek, 27 lis 2006, 02:31
Ja jak kupowałem strumienice na allegro to koleś sam przypucował do mnie zebym mu sprzedał swoje katalizatory i nawet dobrze chciał zapłacić ale ja i tak miałem już wyprute i niestety nie poszło a z tego co pamiętam za te katalizatory chciał zapłacić więcej niż ja za te strumienice Szukaj na necie u tych co sprzedają strumienice albo tłumiki.
KIedyś to był świetny biznes, teraz nie ma katalizatorów , więc i kupujących nie ma ,czasem jeżdzi jeden taki co pół roku roku po sklepach mot. i skupuje. Więc może tam można popytać .
Ceny juz tez nie te , ale z 40 dyszki można dostać ,jak nie wypalony