Skup katalizatorow - gdzie w Kołobrzegu?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Skup katalizatorow - gdzie w Kołobrzegu?

Postprzez grax » czwartek, 2 lis 2006, 12:59

Jak w temacie. Jest gdzies w Kolobrzegu skup katalizatorow?
Avatar użytkownika
grax
Dyskutant
 
Posty: 169
Dołączył(a): poniedziałek, 23 cze 2003, 11:06
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez stefan » piątek, 3 lis 2006, 19:39

niestety niema
stefan
Bywalec
 
Posty: 39
Dołączył(a): czwartek, 2 lis 2006, 18:50

Postprzez EKG » piątek, 3 lis 2006, 20:00

Na giełdzie w Poznaniu chyba najbliżej. Kiedyś nieżle płacili, teraz chyba trochę mniej.
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez pr0zacRS2 » poniedziałek, 27 lis 2006, 02:31

Ja jak kupowałem strumienice na allegro to koleś sam przypucował do mnie zebym mu sprzedał swoje katalizatory i nawet dobrze chciał zapłacić ale ja i tak miałem już wyprute i niestety nie poszło :( a z tego co pamiętam za te katalizatory chciał zapłacić więcej niż ja za te strumienice :)Szukaj na necie u tych co sprzedają strumienice albo tłumiki.
pr0zacRS2
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 02:02

Postprzez ewe » poniedziałek, 27 lis 2006, 07:52

KIedyś to był świetny biznes, teraz nie ma katalizatorów , więc i kupujących nie ma ,czasem jeżdzi jeden taki co pół roku roku po sklepach mot. i skupuje. Więc może tam można popytać .
Ceny juz tez nie te , ale z 40 dyszki można dostać ,jak nie wypalony
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości