Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez Stavro » czwartek, 23 lis 2006, 10:14

na tvp 1 lecial polski film "Pociąg" - heh jak ja lubie stare dobre polskie filmy...jeszcze jak jest zagadka, zabojca, a akcja toczy sie w pociagu... :)
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Mafi » czwartek, 23 lis 2006, 10:21

"Click" O bosh... popłakałam się [i to nie ze śmiechu]... masakra... i to na komedii... No ale... to taka komedia z przesłaniem więc jestem usprawiedliwiona ;p

Z czystym sumieniem mogę polecać :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Mist » czwartek, 23 lis 2006, 23:06

Casino Royale, czyli nowy odcinek Bonda.
Ostatnio zastanawiałem się, czy za 15 lat będę mógł powiedziec, ze przez całe życie oglądałem Bonda- wygląda na to, ze jutro nie umiera nigdy..

Casiono to film ciekawy. Dwa razy ciekawszy dla wielbicieli kina i choc pobieznych znawców serii o agencie 007- dzis dowiadujemy się skąd biorą się jego nawyki i zachowania.
Oglądamy Bonda zdominowanego przez kobietę (!) :) zamawiającego "po prostu" martini i... i jeszcze kilka niespodzianek, których nie chciałbym zdradzać.

Są piękne kobiety i szybkie samochody (w takim zestawieniu), mało gadgetów, więcej realizmu- bynajmniej jak na tą serię. Najsłabszym elementem jest intro - a właściwie muzyka, utwór przewodni, sama animacja wciąga.

Dla fanów kina, tych którzy lubia mieć swoje zdanie na temat filmu oraz- last but not least- wielbicieli 007 -
pozycja o b o w i ą z k o w a.
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez Olga » piątek, 24 lis 2006, 22:53

Drugi raz obejrzałam sobie 'Dziewczynę z perłą' :roll: Piękny film :D Za drugim razem zrobił na mnie chyba jeszcze większe wrażenie niż wcześniej. Wspaniały klimat, cudna muzyka.... ah i oh...
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez yennefer » sobota, 25 lis 2006, 18:34

"Pręgi", film głośny swego czasu, wczoraj miałam okazje obejrzeć go na pokazie filmowym, na którym była też Magdalena Piekorz. Wstrząsająca historia z mnóstwem znaczących słów, zdań, dialogów...próba ukazania wpływu dzieciństwa (a właściwie jego braku) na dalsze życie człowieka. Poruszający obraz samotności. Całość przygnębiająca, no ale cóż... film bardzo prawdziwy. 8)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Mist » sobota, 25 lis 2006, 22:40

Crank
kurcze, co to za film :twisted: wyobraźcie sobie film akcji, w którym wszystko jest możliwe, sceny są tak irracjonalne, że wywołują uśmiech, akcja przyspiesza do samego konca, a główną rolę gra Jason Statham :twisted:

Fabuła tez jest. No, może trochę.. :wink:
ale to dopiero opary absurdu dodają smaczku tej potrawie.. jeśli ktoś chciałby zasmakować- nie ma co się zastanawiać.. 8)
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez kamila » niedziela, 26 lis 2006, 11:15

Po raz kolejny Piękny Umysł, film jest genialny, ryczałam jak głupia. Nie będę sie rozpisywać, bo "wszyscy" już go pewnie widzieli :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » niedziela, 26 lis 2006, 11:48

The Departed - Infiltracja - Z A J E B I S T Y

a jaka obsada u la la

Di Capiro
Damon
Wahlberg
Nicholson
Sheen
Baldwin

szok
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Peny » niedziela, 26 lis 2006, 12:41

kamila napisał(a):Po raz kolejny Piękny Umysł, film jest genialny, ryczałam jak głupia. Nie będę sie rozpisywać, bo "wszyscy" już go pewnie widzieli :)

ja nie widzialam :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Stavro » niedziela, 26 lis 2006, 12:46

piekny umysl jest super...i genialna Rola Crowe'a...znakomitego aktora zreszta...(zeby wspomniec Gladiatora czy Dowod zycia - oba filmy 2000 rok )
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez kulA » niedziela, 26 lis 2006, 13:37

Flo napisał(a):The Departed - Infiltracja - Z A J E B I S T Y

a jaka obsada u la la

Di Capiro
Damon
Wahlberg
Nicholson
Sheen
Baldwin

szok

a wlasnie sie zabieram powoli do tego filmu, tylko nie bylem do konca przekonany czy warto, przekonales mnie :)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez JELCYN » niedziela, 26 lis 2006, 13:43

Russian.Institute.Lesson.7.DVDRip.XviD-TESORO

Akcja trzymająca w napięciu do końca.

Polecam
JELCYN
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): sobota, 18 lis 2006, 22:00

Postprzez Mafi » poniedziałek, 27 lis 2006, 14:36

"Bruce Wszechmogący" fajny... może być. Komedyja po prostu...
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 28 lis 2006, 16:40

Mist napisał(a):Casino Royale, czyli nowy odcinek Bonda.

polecam nawet tym, ktorzy podobnie jak ja nie naleza do wielbicieli Bonda :) wczesniej nie bylam w stanie obejrzec zadnego filmu z tej serii w calowsci a tu niespodzianka-zadych latajacych samochodow i innych dupereli :P czyli super :) a moze to tak wczesniejsza wygrana w ruletke tak na mnie wplynela? :|
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość