Sylwester - czas już się zastanowić gdzie i dlaczego ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez RUDA » piątek, 24 lis 2006, 11:05

Flo napisał(a):a Ty co go dopingujesz? Chcecie wbic do nas? :P


moze i chcemy :P a co? :twisted:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » sobota, 25 lis 2006, 14:01

Macie jakieś namiary na sale w Kg gdzie możnaby jeszcze wynająć na Sylwka???


:help:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez ShadowMaster » sobota, 25 lis 2006, 17:18

bullman napisał(a):nie wiecie czy w arce bedzię sylwek??? z tego co wiem to jest tam remont,ale czy w środku oddany do użytku?



Arka Bal Sylwestrowy 320 PLN od osoby z noclegiem
muzyka na zywo
menu sylwestrowe wtym alkochol
wodzirej
program artystyczny wtrakcie balu
nocleg

Bez noclegu 290 PLn od osoby
ShadowMaster
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 23 paź 2003, 10:45

Postprzez Flo » sobota, 25 lis 2006, 18:28

RUDA napisał(a):
Flo napisał(a):a Ty co go dopingujesz? Chcecie wbic do nas? :P


moze i chcemy :P a co? :twisted:


no to zacnie :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RUDA » sobota, 25 lis 2006, 23:37

Flo napisał(a):no to zacnie :twisted:


NO BA :twisted: Wiadomo ;)
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mariol » niedziela, 26 lis 2006, 00:18

Budyn napisał(a):rok temu dobrze bylo :) w tym roku bedzie jeszcze lepiej :)
Budynio mam nadzieję, że ja też się na tę impreze załapię...





tylko błagam odśnież wejście... :P :lol:
Mariol
 

Postprzez Flo » niedziela, 26 lis 2006, 00:43

Mariol napisał(a):
Budyn napisał(a):rok temu dobrze bylo :) w tym roku bedzie jeszcze lepiej :)
Budynio mam nadzieję, że ja też się na tę impreze załapię...





tylko błagam odśnież wejście... :P :lol:


hehe znowu bedzie wejscie smoka? :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mariol » niedziela, 26 lis 2006, 00:50

Flo napisał(a):
Mariol napisał(a):
Budyn napisał(a):rok temu dobrze bylo :) w tym roku bedzie jeszcze lepiej :)
Budynio mam nadzieję, że ja też się na tę impreze załapię...





tylko błagam odśnież wejście... :P :lol:


hehe znowu bedzie wejscie smoka? :P

mam nadzieję, ze tym razem moje kości przeżyją... :roll: :P
Mariol
 

Postprzez Olcia » niedziela, 26 lis 2006, 01:16

Mariol napisał(a):
Budyn napisał(a):rok temu dobrze bylo :) w tym roku bedzie jeszcze lepiej :)
Budynio mam nadzieję, że ja też się na tę impreze załapię...





tylko błagam odśnież wejście... :P :lol:


:lol: :lol:
miałaś wtedy bardzo.. no.. ten.. efektowne wejście :P i wszyscy Cie zapamiętali :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Mariol » niedziela, 26 lis 2006, 13:53

Olcia napisał(a):
:lol: :lol:
miałaś wtedy bardzo.. no.. ten.. efektowne wejście :P i wszyscy Cie zapamiętali :twisted:

zdloniacha ze mnie.. :P myślisz, że co ja robiłam przez wszystkie dni wolne..?? :P
obmyślałam strategię jak tu zaistnieć w tłumie.. :lol:
Mariol
 

Postprzez Flo » niedziela, 26 lis 2006, 14:41

Mariol napisał(a):
Olcia napisał(a):
:lol: :lol:
miałaś wtedy bardzo.. no.. ten.. efektowne wejście :P i wszyscy Cie zapamiętali :twisted:

zdloniacha ze mnie.. :P myślisz, że co ja robiłam przez wszystkie dni wolne..?? :P
obmyślałam strategię jak tu zaistnieć w tłumie.. :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: udalo Ci sie :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » niedziela, 26 lis 2006, 15:25

Olcia napisał(a)::lol: :lol:
miałaś wtedy bardzo.. no.. ten.. efektowne wejście :P i wszyscy Cie zapamiętali :twisted:


to mi sie wrylo w pamiec na stale :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Mariol » niedziela, 26 lis 2006, 22:51

Flo napisał(a):
Mariol napisał(a):
Olcia napisał(a):
:lol: :lol:
miałaś wtedy bardzo.. no.. ten.. efektowne wejście :P i wszyscy Cie zapamiętali :twisted:

zdloniacha ze mnie.. :P myślisz, że co ja robiłam przez wszystkie dni wolne..?? :P
obmyślałam strategię jak tu zaistnieć w tłumie.. :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: udalo Ci sie :P
starałam się... :P :lol: :lol: :lol:
Mariol
 

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 27 lis 2006, 13:09

chyba sam spedze...szkoda gadac...pojde pod most
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez niuniadaq » środa, 29 lis 2006, 08:57

wstępnie...impraw gdyni: :mg: ale co z tego wyjdzie..... :?:
Avatar użytkownika
niuniadaq
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2005, 11:15
Lokalizacja: kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości