Flo napisał(a):a Ty co go dopingujesz? Chcecie wbic do nas?
moze i chcemy
a co? 
bullman napisał(a):nie wiecie czy w arce bedzię sylwek??? z tego co wiem to jest tam remont,ale czy w środku oddany do użytku?
Mariol napisał(a):Budynio mam nadzieję, że ja też się na tę impreze załapię...Budyn napisał(a):rok temu dobrze bylow tym roku bedzie jeszcze lepiej
tylko błagam odśnież wejście...![]()

Mariol napisał(a):Budynio mam nadzieję, że ja też się na tę impreze załapię...Budyn napisał(a):rok temu dobrze bylow tym roku bedzie jeszcze lepiej
tylko błagam odśnież wejście...![]()
i wszyscy Cie zapamiętali 
Mariol napisał(a):Olcia napisał(a):![]()
![]()
miałaś wtedy bardzo.. no.. ten.. efektowne wejściei wszyscy Cie zapamiętali
zdloniacha ze mnie..myślisz, że co ja robiłam przez wszystkie dni wolne..
![]()
obmyślałam strategię jak tu zaistnieć w tłumie..
udalo Ci sie 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości