jakie kobiety/mężczyzn lubimy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez SAVARY » czwartek, 23 lis 2006, 09:49

Vin napisał(a):sralis mazgalis
ja tam kubie wszystkich facetow
no prawie wszystkich
kobiety tez klubie
poza tym
kobiety należy kochać, lecz nie próbować zrozumieć.

:P



A może jednak?
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Stavro » czwartek, 23 lis 2006, 09:56

Hayes napisał(a):Ehhh... kobiety! Kto pojmie o co im tak naprawdę chodzi? :zalamany:

niby jak mówią nie to znaczy tak...ale czy zawsze? ja już sam nie wiem :shy:



nikt nie wie...nawet one same nie wiedza o co im chodzi z reguly...


no ale chyba za to je kochamy :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez kulA » czwartek, 23 lis 2006, 16:17

j0shu4 napisał(a):wcale nie trzeba instrukcji
wystarczy z nami rozmawiac
konkretnie szczerze i otwarcie
pytac kiedy sie nie wie , sluchac kiedy warto
i tyle :)

pod tym podpisuje sie wszystkimi mozliwymi konczynami, sluchac, pytac i mowic, ale bron Boze nie probowac sie domyslac
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mafi » czwartek, 23 lis 2006, 16:20

kulA napisał(a):
j0shu4 napisał(a):wcale nie trzeba instrukcji
wystarczy z nami rozmawiac
konkretnie szczerze i otwarcie
pytac kiedy sie nie wie , sluchac kiedy warto
i tyle :)

pod tym podpisuje sie wszystkimi mozliwymi konczynami, sluchac, pytac i mowic, ale bron Boze nie probowac sie domyslac

I to samo w drugą stronę :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez cichy » czwartek, 23 lis 2006, 16:32

Mafi napisał(a):
kulA napisał(a):
j0shu4 napisał(a):wcale nie trzeba instrukcji
wystarczy z nami rozmawiac
konkretnie szczerze i otwarcie
pytac kiedy sie nie wie , sluchac kiedy warto
i tyle :)

pod tym podpisuje sie wszystkimi mozliwymi konczynami, sluchac, pytac i mowic, ale bron Boze nie probowac sie domyslac

I to samo w drugą stronę :)

hmmm...ale jakos tak jest ze facet mowi prosto z mostu co jest nie tak, a jak kobitka zacznie - to my i tak musimy sie domyslac :P a pozniej, ze to nie tak, ze nie o to chodzilo, itd. ;)
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez barmaid » czwartek, 23 lis 2006, 16:33

Eheee....mówi prosto z mostu :lol: Tu mi kaktus wyrośnie.... :lol:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Mafi » czwartek, 23 lis 2006, 16:35

cichy napisał(a):
Mafi napisał(a):
kulA napisał(a):
j0shu4 napisał(a):wcale nie trzeba instrukcji
wystarczy z nami rozmawiac
konkretnie szczerze i otwarcie
pytac kiedy sie nie wie , sluchac kiedy warto
i tyle :)

pod tym podpisuje sie wszystkimi mozliwymi konczynami, sluchac, pytac i mowic, ale bron Boze nie probowac sie domyslac

I to samo w drugą stronę :)

hmmm...ale jakos tak jest ze facet mowi prosto z mostu co jest nie tak, a jak kobitka zacznie - to my i tak musimy sie domyslac :P a pozniej, ze to nie tak, ze nie o to chodzilo, itd. ;)

Najczęściej to facet dusi w sobie i nic nie powie... dopiero jak się nazbiera to wybucha i rzygnie czymś co byl x czasu temu ;p o! :D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Mafi » czwartek, 23 lis 2006, 16:42

Nie. Właśnie kobiety tak nie robią. Foszą się na bieżąco. :D

*Tematy się łączą chcąc nie chcąc, więc nie sądzę żebyśmy uciekali od głównego wątku ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kulA » czwartek, 23 lis 2006, 16:58

Mafi napisał(a):Nie. Właśnie kobiety tak nie robią. Foszą się na bieżąco. :D

*Tematy się łączą chcąc nie chcąc, więc nie sądzę żebyśmy uciekali od głównego wątku ;p

ale kobiety czesto sie fosza ale nie chca powiedziec za co, albo mowia ze maja zly dzien mimo ze tak naprawde jest bardziej konkretny powod, a jak juz sie faceta zapyta to powie, a jesli nie powie to znaczy ze to rzeczywiscie nic powaznego i nie chce psuc swojej kobiecie nastroju jakimis [beeeep]
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Hayes » czwartek, 23 lis 2006, 17:04

SatH^Raa napisał(a):P.S. Zresztą ja się nie znam na kobietach, a już na pewno nie potrafię z nimi postępować. I jak do tej pory wszelkie próby zrozumienia ich zachowań miałem nieudane. :)



bardzo budujące dla wszystkich facetów :cry:

heh... chociaż nie jestem sam.

Czy wy kobiety nie możecie być bardziej konkretne? :oops:
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez Stavro » czwartek, 23 lis 2006, 17:05

Hayes napisał(a):
SatH^Raa napisał(a):P.S. Zresztą ja się nie znam na kobietach, a już na pewno nie potrafię z nimi postępować. I jak do tej pory wszelkie próby zrozumienia ich zachowań miałem nieudane. :)



bardzo budujące dla wszystkich facetów :cry:

heh... chociaż nie jestem sam.

Czy wy kobiety nie możecie być bardziej konkretne? :oops:


kobiety konkretne...hahahhahahhahahahahahah
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Mafi » czwartek, 23 lis 2006, 17:06

Hayes napisał(a):
Czy wy kobiety nie możecie być bardziej konkretne? :oops:

Dobra dobra... bycie konkretnym nie zależy od płci, a od człowieka i jego charakteru :D

ja np. jestem bardzo konkretna i raczej nikt nie ma problemu żeby się ze mną dogadać...już. :p Noo... :D Do konkretności trzeba dorosnąć :lol: ;p :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez barmaid » czwartek, 23 lis 2006, 17:07

Jak ja jestem konkretna, to mi mężczyźni zarzucaja, że jestem mało kobieca :lol: Wariatkowo... A żeby nie bylo OT...to ja lubię normalnych facetów ;)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości