Vin napisał(a):sralis mazgalis
ja tam kubie wszystkich facetow
no prawie wszystkich
kobiety tez klubie
poza tym
kobiety należy kochać, lecz nie próbować zrozumieć.
A może jednak?
Hayes napisał(a):Ehhh... kobiety! Kto pojmie o co im tak naprawdę chodzi?![]()
niby jak mówią nie to znaczy tak...ale czy zawsze? ja już sam nie wiem

j0shu4 napisał(a):wcale nie trzeba instrukcji
wystarczy z nami rozmawiac
konkretnie szczerze i otwarcie
pytac kiedy sie nie wie , sluchac kiedy warto
i tyle
kulA napisał(a):j0shu4 napisał(a):wcale nie trzeba instrukcji
wystarczy z nami rozmawiac
konkretnie szczerze i otwarcie
pytac kiedy sie nie wie , sluchac kiedy warto
i tyle
pod tym podpisuje sie wszystkimi mozliwymi konczynami, sluchac, pytac i mowic, ale bron Boze nie probowac sie domyslac

Mafi napisał(a):kulA napisał(a):j0shu4 napisał(a):wcale nie trzeba instrukcji
wystarczy z nami rozmawiac
konkretnie szczerze i otwarcie
pytac kiedy sie nie wie , sluchac kiedy warto
i tyle
pod tym podpisuje sie wszystkimi mozliwymi konczynami, sluchac, pytac i mowic, ale bron Boze nie probowac sie domyslac
I to samo w drugą stronę
a pozniej, ze to nie tak, ze nie o to chodzilo, itd. 
cichy napisał(a):Mafi napisał(a):kulA napisał(a):j0shu4 napisał(a):wcale nie trzeba instrukcji
wystarczy z nami rozmawiac
konkretnie szczerze i otwarcie
pytac kiedy sie nie wie , sluchac kiedy warto
i tyle
pod tym podpisuje sie wszystkimi mozliwymi konczynami, sluchac, pytac i mowic, ale bron Boze nie probowac sie domyslac
I to samo w drugą stronę
hmmm...ale jakos tak jest ze facet mowi prosto z mostu co jest nie tak, a jak kobitka zacznie - to my i tak musimy sie domyslaca pozniej, ze to nie tak, ze nie o to chodzilo, itd.
o! 
Mafi napisał(a):Nie. Właśnie kobiety tak nie robią. Foszą się na bieżąco.
*Tematy się łączą chcąc nie chcąc, więc nie sądzę żebyśmy uciekali od głównego wątku
SatH^Raa napisał(a):P.S. Zresztą ja się nie znam na kobietach, a już na pewno nie potrafię z nimi postępować. I jak do tej pory wszelkie próby zrozumienia ich zachowań miałem nieudane.

Hayes napisał(a):SatH^Raa napisał(a):P.S. Zresztą ja się nie znam na kobietach, a już na pewno nie potrafię z nimi postępować. I jak do tej pory wszelkie próby zrozumienia ich zachowań miałem nieudane.
bardzo budujące dla wszystkich facetów
heh... chociaż nie jestem sam.
Czy wy kobiety nie możecie być bardziej konkretne?
Hayes napisał(a):
Czy wy kobiety nie możecie być bardziej konkretne?
Noo...
Do konkretności trzeba dorosnąć

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości