ziomuś napisał(a):
Wpisujcie też kondolencje dla rodzin ofiar tragedii.....
jeepi_srs napisał(a):ziomuś napisał(a):
Wpisujcie też kondolencje dla rodzin ofiar tragedii.....
przeginasz bagiete
ziomuś napisał(a):Ja wlsnie prosze spokoj polityczny o nic wiecej, a Wy na mnie najerzdzacie!!!!

ziomuś napisał(a):Ja wlsnie prosze spokoj polityczny o nic wiecej, a Wy na mnie najerzdzacie!!!!
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości