Tragedia W Rudzie Śląskiej

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » środa, 22 lis 2006, 14:47

przejezdzalem dzis dwa razy przez Rude, to jest tak blisko, ogromny szacun dla tych ludzi ktorzy codziennie schodza na dol nie wiedzac czy wroca, to jest sol tej ziemi, slaskiej ziemi, szkoda tylko ze slask umiera wraz z calym gornictwem
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Re: Tragedia W Rudzie Śląskiej

Postprzez jeepi_srs » środa, 22 lis 2006, 17:49

ziomuś napisał(a):
Wpisujcie też kondolencje dla rodzin ofiar tragedii.....


przeginasz bagiete
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Tragedia W Rudzie Śląskiej

Postprzez Koala » środa, 22 lis 2006, 18:29

jeepi_srs napisał(a):
ziomuś napisał(a):
Wpisujcie też kondolencje dla rodzin ofiar tragedii.....


przeginasz bagiete

ziomus ty sie wpisz na liste naprawde wiesz jeepi ma racje przeginasz kolejny statsiarz?

wspolczuje naprawe teraz do nas dochodzi do nas jak wazni sa dla nas gornicy
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez McCool » środa, 22 lis 2006, 20:50

ziomuś napisał(a):Ja wlsnie prosze spokoj polityczny o nic wiecej, a Wy na mnie najerzdzacie!!!!

z Twoich "ust" brzmi to trochę śmieszno-zabawno-żałośnie, bo akurat z reguły to jesteś pierwszym, który robi z igły widły i niepotrzebny dym... :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez jeepi_srs » środa, 22 lis 2006, 22:21

ziomuś napisał(a):Ja wlsnie prosze spokoj polityczny o nic wiecej, a Wy na mnie najerzdzacie!!!!


mi akurat nie chodzi o polityke bo jestem daleki od niej, ale piszac wpisujcie swoje kondolencje dla rodzin przeginasz.
tak samo kazdego dnia mozna zakladac nowy temat piszac wpisujcie kondolencje dla rodzin ktore utracily najblizszcyh w wypadkach, zawalach itp. itd.

jeszcze tego brakuje zebys puscil po gg lancuszek
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Martius » czwartek, 23 lis 2006, 10:00

spokoj ma byc a swiruja po miescie z przyczepami jak dzikie osly (pewna osoba powinna wiedziec ze to szczegolnie jej sie tyczyyy) :lol:
a ziomek i ta swoje wie
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez kulA » czwartek, 23 lis 2006, 14:43

dzis w rudzie co chwila bylo slychac karetki jezdzace na sygnale, moj przejazd przez to miasto twal ok 10 min a naliczylem z 5, im blizej Halemby tym wiecej karetek
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mafiarz » czwartek, 23 lis 2006, 15:06

[']
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 10 gości