Kobieta za kierownicą!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez K@sia » środa, 22 lis 2006, 22:12

ministrowa napisał(a):
K@sia napisał(a):ja np. uwielbiam się ścigać podczas ruszania...fajna sprawa...



No suuuper! Też tak czasami mam :super:



Rany..ale fajnie że ktoś jeszcze tak ma... już się zaczynałam obawiać czy ze mną wszystko ok..... :D
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez Stavro » czwartek, 23 lis 2006, 10:20

kobieta za kierownica... wtedy diabel sie smieje :)
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez kamila » czwartek, 23 lis 2006, 10:22

ja się tam ciesze, że prawka nie mam, bo się nie nadaje za kierownicę :oops:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Stavro » czwartek, 23 lis 2006, 10:25

kamila napisał(a):ja się tam ciesze, że prawka nie mam, bo się nie nadaje za kierownicę :oops:


jedyna co sie przyzna, ze kobiety za kierownice sie nie nadaja...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez kamila » czwartek, 23 lis 2006, 10:28

Stavro napisał(a):
kamila napisał(a):ja się tam ciesze, że prawka nie mam, bo się nie nadaje za kierownicę :oops:
jedyna co sie przyzna, ze kobiety za kierownice sie nie nadaja...
ale ja nie napisałam, że wszystkie kobiey nie nadają się za kierownice, pisałam tylko o sobie, a reszta mnie nie obchodzi :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Stavro » czwartek, 23 lis 2006, 10:30

kamila napisał(a):
Stavro napisał(a):
kamila napisał(a):ja się tam ciesze, że prawka nie mam, bo się nie nadaje za kierownicę :oops:
jedyna co sie przyzna, ze kobiety za kierownice sie nie nadaja...
ale ja nie napisałam, że wszystkie kobiey nie nadają się za kierownice, pisałam tylko o sobie, a reszta mnie nie obchodzi :)


ale wiem ze mialas to na mysli :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Stavro » czwartek, 23 lis 2006, 10:35

ministrowa napisał(a):
Stavro napisał(a):
kamila napisał(a):ja się tam ciesze, że prawka nie mam, bo się nie nadaje za kierownicę :oops:


jedyna co sie przyzna, ze kobiety za kierownice sie nie nadaja...



Stavro chyba jak przyjadę do K-gu to zabiorę Cię na przejażdżkę żebyś mógł zmienić zdanie o kobietach za kierownicą :P


to przyjedz... :) ...i ciezko bedzie zmienic :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 27 lis 2006, 13:12

niektore kobiety nawet wiedza gdzie jest sprzeglo... :wink:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez loisslane » poniedziałek, 27 lis 2006, 13:17

Bon, ty nie nabijaj sie z kobiet. Niektore naprawde swietnie prowadza. Wpadasz w stereotypy
loisslane
 

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 27 lis 2006, 13:20

loisslane napisał(a):Bon, ty nie nabijaj sie z kobiet. Niektore naprawde swietnie prowadza. Wpadasz w stereotypy


ale takie mam doswiadczenia...moze z czasem zmienie zdanie...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Miki » czwartek, 30 lis 2006, 10:26

lepiej zmień bo to tylo stereotypy, fakt baby nie zawsze się sprawdzają, ale sprawcami wypadków sa najczęściej faceci.
Miki
Ważniak
 
Posty: 207
Dołączył(a): środa, 29 lis 2006, 12:19

Postprzez Bonhart » czwartek, 30 lis 2006, 10:32

Miki napisał(a):lepiej zmień bo to tylo stereotypy, fakt baby nie zawsze się sprawdzają, ale sprawcami wypadków sa najczęściej faceci.


oki juz dobrze...kazdy prowadzi na miare mozliwosci...

tylko, ze kobiety czesciej sie gubia...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Peny » czwartek, 30 lis 2006, 10:42

Bonhart napisał(a):
Miki napisał(a):lepiej zmień bo to tylo stereotypy, fakt baby nie zawsze się sprawdzają, ale sprawcami wypadków sa najczęściej faceci.


oki juz dobrze...kazdy prowadzi na miare mozliwosci...

tylko, ze kobiety czesciej sie gubia...

Ale predzej czy pozniej do celu docieraja :) :twisted:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Bonhart » czwartek, 30 lis 2006, 10:45

Peny napisał(a):
Bonhart napisał(a):
Miki napisał(a):lepiej zmień bo to tylo stereotypy, fakt baby nie zawsze się sprawdzają, ale sprawcami wypadków sa najczęściej faceci.


oki juz dobrze...kazdy prowadzi na miare mozliwosci...

tylko, ze kobiety czesciej sie gubia...

Ale predzej czy pozniej do celu docieraja :) :twisted:



ale czasami za pozno :twisted: :P
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości