problem z gadu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mist » piątek, 17 lis 2006, 23:29

coś jak wirus?
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez McCool » piątek, 17 lis 2006, 23:30

... i dlatego nigdy nie prowadzę po pijanemu :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez McCool » piątek, 17 lis 2006, 23:33

Pewnie jakiś głupi skrypt, który wykorzystuje dziurę w komunikatorze Gadu-Gadu - to już nie pierwszy taki przypadek. Warto się przerzucić na alternatywę - konnekt czy cuś... obslugują protokół GG, więc kein problem :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Siostra » piątek, 17 lis 2006, 23:51

Nooo, też dostałam takie coś i podobno sama też wysłałam i to jak już spałam! jeeeeeju ja lunatykuję! :doh: :)
Ale jak już się to otworzy, to kwiatki są. Sprawdzono, na wira nie wygląda, ale niech się ktoś bardziej "profesjonalny" tym zajmie może...
Siostra
Twardziel
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lip 2006, 19:45
Lokalizacja: stąd, ale dalej

Postprzez Vin » sobota, 18 lis 2006, 00:07

Siostra napisał(a):Nooo, też dostałam takie coś i podobno sama też wysłałam i to jak już spałam! jeeeeeju ja lunatykuję! :doh: :)
Ale jak już się to otworzy, to kwiatki są. Sprawdzono, na wira nie wygląda, ale niech się ktoś bardziej "profesjonalny" tym zajmie może...


bosz :doh:

co mi wyslallas ?

milion piecset kopert mi tu wyskoczylo
rozmnazaly sie jak szalone
paczkowaly czy coooooo
nie szlo tego zatrzmac
caly monito w tym czyms
musialam wylacyc komputer zeby to opanowac

:doh:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Vin » sobota, 18 lis 2006, 00:10

NataliaW napisał(a):
Vin napisał(a):
Siostra napisał(a):Nooo, też dostałam takie coś i podobno sama też wysłałam i to jak już spałam! jeeeeeju ja lunatykuję! :doh: :)
Ale jak już się to otworzy, to kwiatki są. Sprawdzono, na wira nie wygląda, ale niech się ktoś bardziej "profesjonalny" tym zajmie może...


bosz :doh:

co mi wyslallas ?

milion piecset kopert mi tu wyskoczylo
rozmnazaly sie jak szalone
paczkowaly czy coooooo
nie szlo tego zatrzmac
caly monito w tym czyms
musialam wylacyc komputer zeby to opanowac

:doh:


:lol: no nie moge gadać przez gg ;P


no o to choidzi z enie gadlsyamy
wlaczylam gg a tu niespiodzianka odn sisortuni :doh:

:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Vin » sobota, 18 lis 2006, 00:11

bosz
w jakim jezyku ja to napsialam

:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Vin » sobota, 18 lis 2006, 00:11

bullman jaki wirsu ?
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Vin » sobota, 18 lis 2006, 00:12

bullman jaki wirus ???????

siostrunia co zes wyslala ?????
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Vin » sobota, 18 lis 2006, 00:13

NataliaW napisał(a):
Vin napisał(a):[
no o to choidzi z enie gadlsyamy
wlaczylam gg a tu niespiodzianka odn sisortuni :doh:

:lol: :lol: :lol:


no ja tez tak dostałam...a gorsze jest to, że sma wysłałam...i nagle zaczeli mi sie odzywać znajomi z listy...a co to? A co to?....a ja do nich nic nie mogłam napisać...O!



:lol: :lol: :lol:

to moje g g ret roezeslalo ?
hahahahaaaaaaaaaa
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości