
Siostra napisał(a):Nooo, też dostałam takie coś i podobno sama też wysłałam i to jak już spałam! jeeeeeju ja lunatykuję!![]()
Ale jak już się to otworzy, to kwiatki są. Sprawdzono, na wira nie wygląda, ale niech się ktoś bardziej "profesjonalny" tym zajmie może...

NataliaW napisał(a):Vin napisał(a):Siostra napisał(a):Nooo, też dostałam takie coś i podobno sama też wysłałam i to jak już spałam! jeeeeeju ja lunatykuję!![]()
Ale jak już się to otworzy, to kwiatki są. Sprawdzono, na wira nie wygląda, ale niech się ktoś bardziej "profesjonalny" tym zajmie może...
bosz![]()
co mi wyslallas ?
milion piecset kopert mi tu wyskoczylo
rozmnazaly sie jak szalone
paczkowaly czy coooooo
nie szlo tego zatrzmac
caly monito w tym czyms
musialam wylacyc komputer zeby to opanowac
no nie moge gadać przez gg

NataliaW napisał(a):Vin napisał(a):[
no o to choidzi z enie gadlsyamy
wlaczylam gg a tu niespiodzianka odn sisortuni![]()
![]()
![]()
no ja tez tak dostałam...a gorsze jest to, że sma wysłałam...i nagle zaczeli mi sie odzywać znajomi z listy...a co to? A co to?....a ja do nich nic nie mogłam napisać...O!
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości