sprzet jest , potrzebne sa tylko checi realizator i wolny czas
co do profesjonalnych nagran to hmm z calym szacunkiem ale najblizszym studiem na niezlym poziomie pochwalic sie moze Piła
co nie znaczy ze mam cos do Brozyny
psozukaj kontaktow do kolobrzeskich zespolow ktorych jest troche , kazdy gdzies juz cos nagrywal , pewnie chetnie udzieli ci informacji
natomiast jezeli interesuje cie nagranie tylko i wylacznie polprofesjonalne to tak naprawde kazdy klezmer z glowa grajacy w tym miescie na weselach jest w stanie cos takiego zrobic i robia to , nagrywaja przeciez polplaybacki do swoich wystepow

Takie wspieranie młodych talentów, dobra sprawa
A co do mycia... czy moglibyście zmieniać skarpetki conajmniej raz dziennie?