Gdzie z płytką?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez j0shu4 » piątek, 17 lis 2006, 22:41

a ja proponowalbym zakrecic sie np. kolo MOK-u lub klubu garnizonowego
sprzet jest , potrzebne sa tylko checi realizator i wolny czas
co do profesjonalnych nagran to hmm z calym szacunkiem ale najblizszym studiem na niezlym poziomie pochwalic sie moze Piła
co nie znaczy ze mam cos do Brozyny :)
psozukaj kontaktow do kolobrzeskich zespolow ktorych jest troche , kazdy gdzies juz cos nagrywal , pewnie chetnie udzieli ci informacji
natomiast jezeli interesuje cie nagranie tylko i wylacznie polprofesjonalne to tak naprawde kazdy klezmer z glowa grajacy w tym miescie na weselach jest w stanie cos takiego zrobic i robia to , nagrywaja przeciez polplaybacki do swoich wystepow
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » piątek, 17 lis 2006, 23:15

a Radio Kołobrzeg się w takie rzeczy nie bawi albo nie ma zamiaru bawić? Sprzęt w końcu jest i to całkiem całkiem? :twisted: Takie wspieranie młodych talentów, dobra sprawa :) może by się jakas gwiazdeczka wypromowała...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez j0shu4 » piątek, 17 lis 2006, 23:18

robilem to przez prawie 10 lat
nastepcow raczej nie widac zreszta inne czasy wymagania i technika
czasu takze niet i raczej nie bedziemy do tego wracac przynajmniej na razie
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

heh

Postprzez Domasiaa » sobota, 18 lis 2006, 19:34

Stavro napisał(a):
McCool napisał(a):w sumie to nikt nie wie, co kobietom tak naprawde po głowie chodzi :)


po glowie to roznie zalezy ja czesto sie myja...trudniej zgadnac co maja w srodku glowy... :)


Za to wszyscy wiedzą, co facetom w tych małych rozumkach pstryka ;) A co do mycia... czy moglibyście zmieniać skarpetki conajmniej raz dziennie? :)

CzesiOo no nie... Ty kariere zrobiłeś, całe miasto Cię zna xD

Gdybym chciała sobie byle jak nagrac pioseneczkę, to podłączyłabym mikrofon do komputera i heja... ale gorzej z denerwującym szumem, który potrafi doprowadzić do szału. Bardziej chodziło mi o "mini studio" żeby była wyciszona salka...
"70% Polaków jest analfabetami wtórnymi" xD Co oznacza, że nie rozumieją tekstu, który czytają :) To tak, słyszeć, a nie słuchać...
Domasiaa
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 7 maja 2006, 14:09

Postprzez Domasiaa » sobota, 18 lis 2006, 19:35

To tak, jak* słyszeć, a nie słuchać...

zgubiłam slówko x(
Domasiaa
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 7 maja 2006, 14:09

Postprzez j0shu4 » sobota, 18 lis 2006, 19:49

Domasiaa bo mikrofon podlacza sie do miksera a ten do komputera
napisalem ci gdzie masz szukac nie musisz sie na innych pieklic
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Domasiaa » wtorek, 21 lis 2006, 19:19

to niech się inni nie pieklą nade mną ^^

Dzięki...
Domasiaa
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 7 maja 2006, 14:09

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości