Kobieta za kierownicą!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Basketman » czwartek, 9 lis 2006, 21:39

Moja mamuśka jeździ agresywniej niż tata, często na czerwonym polu (w dieslu) i raczej nie jedzie 70 km/h po lewym pasie.. zazwyczaj wyprzedza "pipy" różniaste...
ale to w lato. W zimę jedzie 25km/h po 6Dywizji Piechoty (po prawej)

"Żadej stłuczki, wypadeczku nie miałem" mówicie kobiety? ; ) Z pierwszego lepszego poślizgu samochodu nie wyprowadzicie, zresztą większość mężczyzn też.. Każdy głupi będzie umiał operować gazem sprzęgłem na prostej suchej drodze.

Podziwiam kierowców Bmw, oni to się muszą zawsze pilnować wciskając pedał gazu przy wyprzedzaniu. (zwykły piaseczek i leeeecim bokiem)

Pozdrawiam ; )
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez atram » czwartek, 9 lis 2006, 21:48

Od tego gadania (pisania)postanowiłam zostać kierowcą- właśnie zapisałam się na kurs [smilie=bike.gif] .Muszę sprawdzić osobiście, jak to jest z tymi "babami" :lol:
Zapowiada się fajnie tylko ludzi trochę mało... Jakby co, to zapraszam.
atram
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): sobota, 12 sie 2006, 21:58
Lokalizacja: stąd

Postprzez Lili » sobota, 11 lis 2006, 18:56

Kobieta za kierownica... nie widze w tym nic zlego...jak ktos ma smykalke to da sobie rade i juz... :roll:
Avatar użytkownika
Lili
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez hinata » środa, 15 lis 2006, 19:21

heheh tu mozna sie rozpisywac i rozpisywac...
ale.. wiem ze.. ja za kierownica poradzilabym sobie swietnie.. 8) 8) 8)
a co inne kobiety.. co jak co ale niektore to niewiem po co w ogole wsiadaja do auta... :D
Avatar użytkownika
hinata
Dyskutant
 
Posty: 128
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 01:38

Postprzez Lili » czwartek, 16 lis 2006, 19:30

Ojjj Hinata nie slodz sobie :D

Przeciez wiesz ze ty za kierownica to dobre zarty :lol:

Chcesz pozabijac niewinnych ludzi??? :wink: :wink:
Avatar użytkownika
Lili
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Born » czwartek, 16 lis 2006, 21:33

[smilie=horse.gif] TO jest jazda :aloha:
Born
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 15 lis 2006, 22:17
Lokalizacja: Z miasta

Postprzez Mist » czwartek, 16 lis 2006, 22:52

statystycznie mezczyzni jezdza lepiej niz kobiety..
statystycznie samoloty to bezpieczny srodek komunikacji..

zycie bywa nieprzewidywalne..
Avatar użytkownika
Mist
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): niedziela, 12 lis 2006, 20:14

Postprzez margi1948 » niedziela, 19 lis 2006, 20:15

baba z natury jest madrzejsza a za kierownica ostrozniejsza
















madrzejsza
margi1948
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 15:51

Postprzez SAVARY » niedziela, 19 lis 2006, 20:21

margi1948 napisał(a):baba z natury jest madrzejsza a za kierownica ostrozniejsza


Z natury są bardziej spostrzegawcze.















madrzejsza
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » niedziela, 19 lis 2006, 20:23

hinata napisał(a):heheh tu mozna sie rozpisywac i rozpisywac...
ale.. wiem ze.. ja za kierownica poradzilabym sobie swietnie.. 8) 8) 8)
a co inne kobiety.. co jak co ale niektore to niewiem po co w ogole wsiadaja do auta... :D

Ale ja chyba wiem po co... chyba chodzi o to zeby dotrzec z punktu A do punktu B... hmm?
;)
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez arczi » wtorek, 21 lis 2006, 21:30

Jeżeli chodzi o moją kobietkę za kierownicą to rewelacja zwłaszcza jak sobie dziargne kielicha. Ma kto wracać.
arczi
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 28 paź 2006, 20:44
Lokalizacja: Z Gminy

Postprzez K@sia » wtorek, 21 lis 2006, 22:44

Wciąż spotykam się z opinią że baba za kierownicą to nieszczęście..a jak już jest blondynką to tragedia...gorzej niż 13 czarnych kotów...pech jak diabli :twisted:
Zawsze sie wtedy złoszczą bo to nieprawda.....
Kobiety radzą sobie za kółkiem równie dobrze jak faceci....czasem nawet lepiej.... :P
Nie można ze względu na płeć dzielić kierowców....
Poza tym jak kobietka lubi jeździć samochodem i robi to z pasją to będzie jej to świetnie wychodziło...ja np. uwielbiam się ścigać podczas ruszania...fajna sprawa...zwłasza wieczorem..taki ze mnie mały pirat...:P
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości