Białe szaleństwo:)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olcia » wtorek, 7 lis 2006, 21:16

ptaku napisał(a):Ja zawsze jeździłem koło amifteatru. Tam to dopiero były ciekawe górki :) A jak jeszcze się je na rowerze, a nie na sankach, w zimę atakowało :lol:



też tam jeździłam :P zawsze dziadek mnie zabierał, albo w przedszkolu na Bocianiej :twisted:

a jak już mówimy o górach - ja od chyba 6 lat jeźdźe z rodzicami do Świeradowa.. ale nie lubie zimy, nie lubie śniegu, nie lubie nart, ani snowboardu... nic.. a fe! zimo zgiń :twisted: (serio)
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Olcia » wtorek, 7 lis 2006, 21:31

ptaku napisał(a):A dziadek pozwalał Ci zjeżdżać do fosy w okół amfiteatru ?? Czasami był tam fajny lód :)

Jeśli tak to spoko masz dziadka :)


nie :(
poza tym jak nie zjeźdżał ze mną to był na dole i łapał moje sanki :P (żebym nie wyjechała na ulice)
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Lili » czwartek, 16 lis 2006, 19:53

Jordanek gora :lol: :lol:

tylko ze teraz plac zabaw tam zrobili ;/ szkoda...mile wspomnienia :wink:
Avatar użytkownika
Lili
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Born » czwartek, 16 lis 2006, 20:23

Jeśli blisko, łagodnie i rodzinnie to Białka tatrzańska.
Prawdziwe szaleństwo to OTZTAL i Solden. :D :D
Born
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 15 lis 2006, 22:17
Lokalizacja: Z miasta

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron