Stavro napisał(a):FiDo napisał(a):Gabinet doktora Caligari - niemy. polecal nie bede, bo malo kto lubi nieme filmy
ja lubie... ale powiedz gdzie i kiedy mozna obejrzec...
http://www.archive.org/index.php , filmy sprzed 1920(40?) roku to juz swego rodzaju freeware




