kazió napisał(a):co z tego, ze tak zarabiaja ? to jego samochod ,te ulotki to zwykly spam, pelno tego na wycieraczce w skrzynec na mailu i na ulicy, chociaz nie mam samorzodu wkurzaloby mnie gdybym musial czyscic samochod bo na karteczki kapie deszczyk, moze nie buractwo, ale wkr... to jest na pewno.
kazió... ale ja wszystko rozumiem... i nawet jestem w stanie sobie wyobrazić, że to może wkurzać... mnie się rozchodziło tylko o to jak skorp!on tych ludzi nazwał... "cholerni debile" "mendy" "...kretyństwo" i takie tam. Mnie tylko o to chodziło.



też jakby podobny.