zima nadeszla!!!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Stavro » czwartek, 2 lis 2006, 10:31

NataliaW napisał(a)::cry: :cry: :cry: nie cierpie zimna.... [smilie=confused.gif]


zycie...taka mamy pogode...trzeba do Hiszpani emigrowac... :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez mtex » czwartek, 2 lis 2006, 10:32

Na Bałtyku szaleje sztorm. Wieczorem osiągnął najwyższy - 12. stopień w skali Beauforta.
Normalnie ....jak w kieleckim.
mtex
Bywalec
 
Posty: 45
Dołączył(a): wtorek, 31 paź 2006, 15:09

Postprzez Mafi » czwartek, 2 lis 2006, 11:02

dawno tak w nocy nie zmarzłam... przegięcie, żeby w nocy budzić się z zimna i szukać skarpetek ;/ Ma- saaaa- kraaa...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Martius » czwartek, 2 lis 2006, 13:23

zima jest fajna :)
ja tylko jesieni nienawidze
albo inaczej okresu zwanego "przedzimie"
wrrr nic tylko spac i jesc 8)
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez stefan » czwartek, 2 lis 2006, 19:03

zimno jak cholera
stefan
Bywalec
 
Posty: 39
Dołączył(a): czwartek, 2 lis 2006, 18:50

Postprzez stefan » czwartek, 2 lis 2006, 19:04

a i wietrzno też
stefan
Bywalec
 
Posty: 39
Dołączył(a): czwartek, 2 lis 2006, 18:50

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 2 lis 2006, 22:23

a moje narty jutro jada sobie do ostrzenia :mg:
ale i tak nie lubie zimna :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kołysanka » czwartek, 2 lis 2006, 22:27

red... jeździsz na nartach??? rany, jak mało takich zimowo-sportowych ludzi w Kołobrzegu - większość najchętniej zapadłaby do kwietnia w sen zimowy ;)

pozdrowienia dla narciarskiej bratniej duszy :D
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 2 lis 2006, 22:34

tak, jezdze :twisted: i nawet nie zabijam/okaleczam innych ludzi na stoku :)
i wbrew pozorom w kg jest troche maniakow bialego szalenstwa :) przynajniej wsrod ludzi, ktorych znam ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości