NataliaW napisał(a)::cry:![]()
nie cierpie zimna....
zycie...taka mamy pogode...trzeba do Hiszpani emigrowac...


i nawet nie zabijam/okaleczam innych ludzi na stoku
przynajniej wsrod ludzi, ktorych znam 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości