Aborcja

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » czwartek, 2 lis 2006, 16:06

karolina napisał(a):a wedlug was obecnie co moze byc "uzasadnieniem aborcji"???

Pisałam o tym wcześniej... gwałt, zagrożenie życia matki, uszkodzony płód... przeczytaj wcześniejsze wypowiedzi...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Stavro » czwartek, 2 lis 2006, 16:06

Mafi napisał(a):
Stavro napisał(a):
Mafi napisał(a):Wtedy każda by szła i mówiła, że stosowała antykoncepcję... nieżyciowe to trochę co piszesz :)

A młoda laska, której się chciało? No cóż... skoro dojrzała do tego, żeby "jej się chciało" to trzeba ponosić konsekwencje.

Dla mnie żaden z tych przykładów nie jest uzasadnieniem do aborcji.


to czy stosowala na pewno mozna sprawdzic...

Jak sprawdzisz czy używała/li gumki i pękła? :)

Stavro napisał(a):a co jej sie chcialo...bzykac?? tylko mlodym laskom sie chce?? bez przesady...

To nie moje słowa tylko karoliny :)


gumki to moze i nie...ale tabletki raczej tak:)

a moze i Karoliny....juz sie tu gubie:)
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez karolina » czwartek, 2 lis 2006, 16:07

ja mowie o ciazy gdy dziewczyna idzie do lozka z facetem bez zabezpieczenia a niestety coraz mlodsze sa takie stad ta "mloda", kieruje sie chwila i emocjami,ale to tylko moje zdanie
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez Stavro » czwartek, 2 lis 2006, 16:08

karolina napisał(a):ja mowie o ciazy gdy dziewczyna idzie do lozka z facetem bez zabezpieczenia a niestety coraz mlodsze sa takie stad ta "mloda", kieruje sie chwila i emocjami,ale to tylko moje zdanie


to ma pecha...

i to nie jest powod do aborcji...

albo rozum albo klopoty... :evil: :evil:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Mafi » czwartek, 2 lis 2006, 16:08

Stavro napisał(a):
gumki to moze i nie...ale tabletki raczej tak:)


Ludzie to kombinatorzy... każdy by szedł i mówił, że gumka pękła ;)

Dla mnie bez sensu :)

Jest jak jest i niech tak zostanie :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Stavro » czwartek, 2 lis 2006, 16:08

Mafi napisał(a):
Stavro napisał(a):
gumki to moze i nie...ale tabletki raczej tak:)


Ludzie to kombinatorzy... każdy by szedł i mówił, że gumka pękła ;)

Dla mnie bez sensu :)

Jest jak jest i niech tak zostanie :)


napisalem przeciez ze masz racje zgumkami...:)
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez karolina » czwartek, 2 lis 2006, 16:08

Stavro napisał(a):
karolina napisał(a):ja mowie o ciazy gdy dziewczyna idzie do lozka z facetem bez zabezpieczenia a niestety coraz mlodsze sa takie stad ta "mloda", kieruje sie chwila i emocjami,ale to tylko moje zdanie


to ma pecha...

i to nie jest powod do aborcji...

albo rozum albo klopoty... :evil: :evil:



stavro i do tego daze
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez Mafi » czwartek, 2 lis 2006, 16:09

karolina napisał(a):ja mowie o ciazy gdy dziewczyna idzie do lozka z facetem bez zabezpieczenia a niestety coraz mlodsze sa takie stad ta "mloda", kieruje sie chwila i emocjami,ale to tylko moje zdanie

I dlatego jesteś za legalizacją aborcji?

A nie lepiej takie dziewczyny uświadamiać zamiast używać tak drastycznych środków?
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Stavro » czwartek, 2 lis 2006, 16:09

karolina napisał(a):
Stavro napisał(a):
karolina napisał(a):ja mowie o ciazy gdy dziewczyna idzie do lozka z facetem bez zabezpieczenia a niestety coraz mlodsze sa takie stad ta "mloda", kieruje sie chwila i emocjami,ale to tylko moje zdanie


to ma pecha...

i to nie jest powod do aborcji...

albo rozum albo klopoty... :evil: :evil:



stavro i do tego daze


do ciazy :?: :P
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez karolina » czwartek, 2 lis 2006, 16:10

jesso czego ty mi zyczysz...a sio łobuzie:) :wink:
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez Stavro » czwartek, 2 lis 2006, 16:10

karolina napisał(a):jesso czego ty mi zyczysz...a sio łobuzie:) :wink:


tylko sie spytalem:)
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Mafi » czwartek, 2 lis 2006, 16:11

karolina napisał(a):

stavro i do tego daze

z tego co widzę to Ty dążysz do tego, żeby zalegalizować aborcję bo "laski" są głupie, nie myślą- same sobie dzieci robią, chodzą do łóżka z kim popadnie, itp... :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez karolina » czwartek, 2 lis 2006, 16:12

nie martus wlanie nie jestem za legalizacja ale o tym przypoadku co podalas nie powinno sie brac go pod uwage przy rozpatrywaniu aborcji---rozumiesz teraz :)?
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez Mafi » czwartek, 2 lis 2006, 16:14

karolina napisał(a):nie martus wlanie nie jestem za legalizacja ale o tym przypoadku co podalas nie powinno sie brac go pod uwage przy rozpatrywaniu aborcji---rozumiesz teraz :)?

Kompletnie nie rozumiem ;) Mało precyzyjnie się wyrażasz ;) Albo to ja... nie kumam. :)

Spoko. Każdy ma swoje zdanie i tak zostanie :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Stavro » czwartek, 2 lis 2006, 16:14

Mafi napisał(a):
karolina napisał(a):nie martus wlanie nie jestem za legalizacja ale o tym przypoadku co podalas nie powinno sie brac go pod uwage przy rozpatrywaniu aborcji---rozumiesz teraz :)?

Kompletnie nie rozumiem ;) Mało precyzyjnie się wyrażasz ;) Albo to ja... nie kumam. :)

Spoko. Każdy ma swoje zdanie i tak zostanie :)


a racje i tak Giertych:)
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości