Aborcja

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Stavro » czwartek, 2 lis 2006, 15:54

karolina napisał(a):[

bo to glupota tych lasek,poza tym to dziewczyny co mialy glowe gdzie indziej i nie myslaly:),aborcja ta,odpowiednie podstawy,moze troche rozszerzone niz obecne,


nie tylko "glupie" laski zachodza w ciaze...niechcacy...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez karolina » czwartek, 2 lis 2006, 15:55

a ja tu mowie o problemach pozniejszych z ciaza np niemoc w utrzymaniu dziecka itp, a nie ze lasce sie zachcialo,nie pomyslala i ma...:/
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez Stavro » czwartek, 2 lis 2006, 15:56

karolina napisał(a):a ja tu mowie o problemach pozniejszych z ciaza np niemoc w utrzymaniu dziecka itp, a nie ze lasce sie zachcialo,nie pomyslala i ma...:/


i wczesniejsze i pozniejsze z czegos wynikaja...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Mafi » czwartek, 2 lis 2006, 15:57

karolina napisał(a):a ja tu mowie o problemach pozniejszych z ciaza np niemoc w utrzymaniu dziecka itp, a nie ze lasce sie zachcialo,nie pomyslala i ma...:/

Nie przesadzaj. "Laska" sama sobie dziecka nie zrobi.
karolina napisał(a):aborcja ta,odpowiednie podstawy,moze troche rozszerzone niz obecne

A co więcej trzeba? Dopisek, że "lasce się zachciało, nie pomyślała" i wtedy aborcja jest uzasadniona? Dziwne...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez karolina » czwartek, 2 lis 2006, 15:58

przyklad: kobieta "wpadla" stosowala antykoncepcje ktora zawiodla,nie stac na utrzymanie dziecka,,........lub mloda laska ktorej sie chcialo ktora stac na wychowanie-tzn ma zabezpieczenie finansowe---ale nie chce miec jeszcze dziecka----ktora opcja wedlug ciebie???
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez karolina » czwartek, 2 lis 2006, 15:59

mafi wczesniej stavro napisal mniej wiecej jakie
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez Vin » czwartek, 2 lis 2006, 15:59

karolina napisał(a):
Vin napisał(a):
karolina napisał(a):moglo by nawet jakby aborcja byla nielegalna---dlatego mowie bez wzgledu na przepisy czarny rynek kwitnie wiec co im szkodzi zalegalizowac,niech tylko odpowiednie przepisy ustanowia,nie wiem np jak obecnie jest chyba do 3 miesiecy to niech zrobia do miesiaca i tyle


do miesiaca ?
czesto dopiero w 2 - 3 dziewczyny orientuja sie, ze sa w ciazy


bo to glupota tych lasek,poza tym to dziewczyny co mialy glowe gdzie indziej i nie myslaly:),aborcja ta,odpowiednie podstawy,moze troche rozszerzone niz obecne,


litości
jaja sobie robisz ?
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Mafi » czwartek, 2 lis 2006, 16:00

karolina napisał(a):przyklad: kobieta "wpadla" stosowala antykoncepcje ktora zawiodla,nie stac na utrzymanie dziecka,,........lub mloda laska ktorej sie chcialo ktora stac na wychowanie-tzn ma zabezpieczenie finansowe---ale nie chce miec jeszcze dziecka----ktora opcja wedlug ciebie???

Wtedy każda by szła i mówiła, że stosowała antykoncepcję... nieżyciowe to trochę co piszesz :)

A młoda laska, której się chciało? No cóż... skoro dojrzała do tego, żeby "jej się chciało" to trzeba ponosić konsekwencje.

Dla mnie żaden z tych przykładów nie jest uzasadnieniem do aborcji.
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Mafi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez karolina » czwartek, 2 lis 2006, 16:00

dobra niewazne ;/
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez Stavro » czwartek, 2 lis 2006, 16:02

Mafi napisał(a):Wtedy każda by szła i mówiła, że stosowała antykoncepcję... nieżyciowe to trochę co piszesz :)

A młoda laska, której się chciało? No cóż... skoro dojrzała do tego, żeby "jej się chciało" to trzeba ponosić konsekwencje.

Dla mnie żaden z tych przykładów nie jest uzasadnieniem do aborcji.


to czy stosowala na pewno mozna sprawdzic...

a co jej sie chcialo...bzykac?? tylko mlodym laskom sie chce?? bez przesady...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez kamila » czwartek, 2 lis 2006, 16:02

muszę powiedzieć dziadkowi, żeby uważał, bo jego laska może zajść w ciąże :lol: 8)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez karolina » czwartek, 2 lis 2006, 16:03

a wedlug was obecnie co moze byc "uzasadnieniem aborcji"???
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez Stavro » czwartek, 2 lis 2006, 16:03

kamila napisał(a):muszę powiedzieć dziadkowi, żeby uważał, bo jego laska może zajść w ciąże :lol: 8)


powiedz koniecznie..,
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Martius » czwartek, 2 lis 2006, 16:04

Jak dla mnie wogóle nie powinno być mowy o aborcji w takich przypadkach.

kobieta "wpadla - Rozumiem ze jedno nie pomogło to się szuka alternatywnego środka zastępczego, „czyli ewidentne traktowanie aborcji jako metody antykoncepcji „totalna porażka „
Drugi przykład podobnie
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Mafi » czwartek, 2 lis 2006, 16:05

Stavro napisał(a):
Mafi napisał(a):Wtedy każda by szła i mówiła, że stosowała antykoncepcję... nieżyciowe to trochę co piszesz :)

A młoda laska, której się chciało? No cóż... skoro dojrzała do tego, żeby "jej się chciało" to trzeba ponosić konsekwencje.

Dla mnie żaden z tych przykładów nie jest uzasadnieniem do aborcji.


to czy stosowala na pewno mozna sprawdzic...

Jak sprawdzisz czy używała/li gumki i pękła? :)

Stavro napisał(a):a co jej sie chcialo...bzykac?? tylko mlodym laskom sie chce?? bez przesady...

To nie moje słowa tylko karoliny :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości