Aborcja

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez K@sia » czwartek, 2 lis 2006, 15:22

Zalegalizowac aborcje?-TAK!

Kazdy ma swoje przekonania i decyzje o tym czy poddac sie zabiegowi to czy nie powinien podjac sam a nie dlatego ze tak każa "mocherki". wiadomo ze wszystko co zakazane pociaga bardziej...moze wlasnie gdyby aborcja byla legalna to jej liczba spadłaby. Zabiegi legalne przecież mozna poprzedzic terapia psychologiczna...A nielegalnie-coz...placisz lekarzowi i "problem" z glowy....nikt nnie prosi cie zyby to przemyslec....

A oddawać dzieci do adopcji...no coz-dobre roziazanie...tylko dlaczego domy dziecka sa tak przepelnione.....?

Dobrze pomyslane rozwiazanie pozowoli zalegalizowac aborcje i utrzymac nad nia kontrole...tylko nasze "wielki glowy" musza sformulowac jaka madra ustawe.....
Avatar użytkownika
K@sia
Ważniak
 
Posty: 202
Dołączył(a): środa, 25 paź 2006, 23:20
Lokalizacja: z Zielonego Wzgórz@

Postprzez karolina » czwartek, 2 lis 2006, 15:31

zakazany owoc-- zdecydowanie za--kazdy decyduje sam chociaz bez wzgledu czy kiedys zalegalizuja ja czy nie i tak czarny rynek bedzie postepowal bez wzgledu na przepis..wiec co im szkodzi.... ;/
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez M@dF » czwartek, 2 lis 2006, 15:31

K@sia napisał(a):Zalegalizowac aborcje?-TAK!

Kazdy ma swoje przekonania i decyzje o tym czy poddac sie zabiegowi to czy nie powinien podjac sam a nie dlatego ze tak każa "mocherki". wiadomo ze wszystko co zakazane pociaga bardziej...moze wlasnie gdyby aborcja byla legalna to jej liczba spadłaby. Zabiegi legalne przecież mozna poprzedzic terapia psychologiczna...A nielegalnie-coz...placisz lekarzowi i "problem" z glowy....nikt nnie prosi cie zyby to przemyslec....

A oddawać dzieci do adopcji...no coz-dobre roziazanie...tylko dlaczego domy dziecka sa tak przepelnione.....?

Dobrze pomyslane rozwiazanie pozowoli zalegalizowac aborcje i utrzymac nad nia kontrole...tylko nasze "wielki glowy" musza sformulowac jaka madra ustawe.....


A pomyslalas o tym, ze gdyby aborcja byla legalna to mogloby Cie teraz nie byc?
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Postprzez Vin » czwartek, 2 lis 2006, 15:33

a pomyslales, ze jak ona na swiat przychodzila to aborcja legalna byla ?

:)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez karolina » czwartek, 2 lis 2006, 15:35

jak ktos chce to sie uprze argument---a czy wiesz ze moglo by cie nie byc-- nie jest zbytnio przekonywujacy
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez Stavro » czwartek, 2 lis 2006, 15:39

karolina napisał(a):jak ktos chce to sie uprze argument---a czy wiesz ze moglo by cie nie byc-- nie jest zbytnio przekonywujacy


a nie ktorzy porownuja aborcje i kare smierci...

a gdyby kos przstawil Ci pistolet do glowy i powiedzial...mialo Cie nie bycna tym swiecie ...tylko wtedy aborcja byla malo dostepna i urodzilas sie...teraz naprawie ten problem...to nie byloby przekonywujace :?:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez karolina » czwartek, 2 lis 2006, 15:40

to bezsens teraz co piszesz---aborcja aborcja--ludzie znajduja przerozne sposoby na "pozbycie sie ciazy" ,a to co napisales nie ma sie nijak,bo skoro ktos by urodzil to po co pozniej pistolet do glowy,zawsze mozna oddac do domu dziecka lub zastepczej rodzinie
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez Stavro » czwartek, 2 lis 2006, 15:43

karolina napisał(a):to bezsens teraz co piszesz---aborcja aborcja--ludzie znajduja przerozne sposoby na "pozbycie sie ciazy" ,a to co napisales nie ma sie nijak,bo skoro ktos by urodzil to po co pozniej pistolet do glowy,zawsze mozna oddac do domu dziecka lub zastepczej rodzinie


mozna...ale niektore kobiety wyrzucjaa dzieci do smieci albo topia w beczkach...

to nie jest bezsens...tylko pokazanie, ze moglo by cie nie byc...ale jestes...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez karolina » czwartek, 2 lis 2006, 15:46

moglo by nawet jakby aborcja byla nielegalna---dlatego mowie bez wzgledu na przepisy czarny rynek kwitnie wiec co im szkodzi zalegalizowac,niech tylko odpowiednie przepisy ustanowia,nie wiem np jak obecnie jest chyba do 3 miesiecy to niech zrobia do miesiaca i tyle
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez Stavro » czwartek, 2 lis 2006, 15:48

karolina napisał(a):moglo by nawet jakby aborcja byla nielegalna---dlatego mowie bez wzgledu na przepisy czarny rynek kwitnie wiec co im szkodzi zalegalizowac,niech tylko odpowiednie przepisy ustanowia,nie wiem np jak obecnie jest chyba do 3 miesiecy to niech zrobia do miesiaca i tyle


miesiaz moze byc za malo...z roznych wzgledow...


ale legalizacja tak bo beda z tego korzysci:

1 mniej lasych na kase lekarzy
2 wiekszy komfort dla kobiety
3 kontrola nad liczba i jakoscia aborcji


oczywiscie jestem za tym aby aborcja miala podstawy...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez karolina » czwartek, 2 lis 2006, 15:50

a myslalam ze sie nie dogadamy:) :wink:
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez Vin » czwartek, 2 lis 2006, 15:50

karolina napisał(a):moglo by nawet jakby aborcja byla nielegalna---dlatego mowie bez wzgledu na przepisy czarny rynek kwitnie wiec co im szkodzi zalegalizowac,niech tylko odpowiednie przepisy ustanowia,nie wiem np jak obecnie jest chyba do 3 miesiecy to niech zrobia do miesiaca i tyle


do miesiaca ?
czesto dopiero w 2 - 3 dziewczyny orientuja sie, ze sa w ciazy
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez karolina » czwartek, 2 lis 2006, 15:51

a miesiac wystarczy w zupelnosci
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez Stavro » czwartek, 2 lis 2006, 15:51

karolina napisał(a):a myslalam ze sie nie dogadamy:) :wink:


jak ktos ma dobre argumenty to czemu nie...

i mowielm wczesniej to co Vin...miesiac to za malo...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez karolina » czwartek, 2 lis 2006, 15:52

Vin napisał(a):
karolina napisał(a):moglo by nawet jakby aborcja byla nielegalna---dlatego mowie bez wzgledu na przepisy czarny rynek kwitnie wiec co im szkodzi zalegalizowac,niech tylko odpowiednie przepisy ustanowia,nie wiem np jak obecnie jest chyba do 3 miesiecy to niech zrobia do miesiaca i tyle


do miesiaca ?
czesto dopiero w 2 - 3 dziewczyny orientuja sie, ze sa w ciazy




bo to glupota tych lasek,poza tym to dziewczyny co mialy glowe gdzie indziej i nie myslaly:),aborcja ta,odpowiednie podstawy,moze troche rozszerzone niz obecne,
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości