Bardzo podobało mi się wystąpienie jednej pani z SLD bodajże, która w bardzo prosty i przystępny sposób naświetliła sytuację i plan działania mający na celu uświadamianie naszego społeczeństwa, a nie wychowywanie go w niewiedzy, która nie doprowadzi do niczego dobrego. W przypadku całkowitego zakazu aborcji, będzie rosło podziemie, gdzie za "grube" pieniądze i w warunkach niejednokrotnie spartańskich, będą przeprowadzane nielegalne zabiegi, a wiadomo jak to sie może skończyć. to tyle 
!
Vin napisał(a):Demurrer nie powinno tak zostac
bo to nie dziala jak powinno dzialac
i wiesz o tym
Demurrer napisał(a):Vin napisał(a):Demurrer nie powinno tak zostac
bo to nie dziala jak powinno dzialac
i wiesz o tym
To że coś nie działa (nielegalne aborcje) to nie znaczy że należy przejść nad tym do porządku dziennego.
Przecież fakt, że i tak ludzie kradną nie oznacza, że należy zalegalizować kradzież.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości