zima nadeszla!!!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Wald » niedziela, 29 paź 2006, 10:52

Moim zdaniem meteorolodzy NIGDY się nie mylą co do przewidywanej pogody. Tylko nie trafiają na właściwe dni :wink: Zawsze prognoza się sprawdza, tyle że w zupełnie innym dniu, niż oni przewidzieli. :roll:
To lato miało być wyjątkowo zimne, a juz lipiec to masakra. A jak było? :lol:
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez Stavro » poniedziałek, 30 paź 2006, 09:16

jak będzie tak będzie...na pogodę wpływu nie mamy... oby tylko tej strasznej kołobrzeskiej pluchy było jak najmniej...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Wald » poniedziałek, 30 paź 2006, 15:29

Stavro napisał(a):jak będzie tak będzie...na pogodę wpływu nie mamy... oby tylko tej strasznej kołobrzeskiej pluchy było jak najmniej...

Fakt! Ja choć mieszkam tu już bardzo długo, albo i jeszcze dłużej, nie mogę nijak przywyczaić się do tej "kołobrzeskiej pluchy" i do wiecznych wiatrów.
Kołobrzeg - jak Chicago - wietrzne miasto!
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez Stavro » poniedziałek, 30 paź 2006, 15:32

Wald napisał(a):
Stavro napisał(a):jak będzie tak będzie...na pogodę wpływu nie mamy... oby tylko tej strasznej kołobrzeskiej pluchy było jak najmniej...

Fakt! Ja choć mieszkam tu już bardzo długo, albo i jeszcze dłużej, nie mogę nijak przywyczaić się do tej "kołobrzeskiej pluchy" i do wiecznych wiatrów.
Kołobrzeg - jak Chicago - wietrzne miasto!


eee tam Cichago...dziura jakaś...Kołobrzeg to jest to :!:

a pogoda jest szalona
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Wald » poniedziałek, 30 paź 2006, 15:57

Stavro napisał(a):
eee tam Cichago...dziura jakaś...Kołobrzeg to jest to :!:

He, he!
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 30 paź 2006, 16:40

z tego co ogladalam w tv to od konca tygodnia, mimo lekkich temp na plusie, moze zaczac pruszyc sniegiem....tylko zeby chlapy nie bylo bo to zawsze u mie jakas depreche wywoluje :cry:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Wald » poniedziałek, 30 paź 2006, 17:06

redlovebloodgirl napisał(a):z tego co ogladalam w tv to od konca tygodnia, mimo lekkich temp na plusie, moze zaczac pruszyc sniegiem....tylko zeby chlapy nie bylo bo to zawsze u mie jakas depreche wywoluje :cry:

No właśnie! Prognoza zapewne trafna... Tylko nie wiadomo, kiedy się spełni. Jak to u meteorologów... :wink:
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez Stavro » poniedziałek, 30 paź 2006, 20:48

NataliaW napisał(a):Ja już chce lato. :cry:

Już mi wystarczy zimna... :cry:


heh jeszcze nawet zimno nie bylo :lol:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez adrian » poniedziałek, 30 paź 2006, 23:36

Gdzie tam zimno, Ja jeszcze w podkoszulkach biegam i czasem bluzę zarzucę. Ale tak to jest w miarę jeszcze spokój z zimą. Chociaż wolał bym lato, ale ze względu na wolne. :)
adrian
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 30 paź 2006, 17:25
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Hayes » środa, 1 lis 2006, 16:51

Teraz to pogoda trochę przesadza, aż strach wychodzić :maruda: :maruda:
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez mtex » czwartek, 2 lis 2006, 10:03

pomału trzeba łyżwyi narty szykować - ale przecież to w koncu listopad
mtex
Bywalec
 
Posty: 45
Dołączył(a): wtorek, 31 paź 2006, 15:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości