Zawsze prognoza się sprawdza, tyle że w zupełnie innym dniu, niż oni przewidzieli.
To lato miało być wyjątkowo zimne, a juz lipiec to masakra. A jak było?

Zawsze prognoza się sprawdza, tyle że w zupełnie innym dniu, niż oni przewidzieli.

Stavro napisał(a):jak będzie tak będzie...na pogodę wpływu nie mamy... oby tylko tej strasznej kołobrzeskiej pluchy było jak najmniej...
Wald napisał(a):Stavro napisał(a):jak będzie tak będzie...na pogodę wpływu nie mamy... oby tylko tej strasznej kołobrzeskiej pluchy było jak najmniej...
Fakt! Ja choć mieszkam tu już bardzo długo, albo i jeszcze dłużej, nie mogę nijak przywyczaić się do tej "kołobrzeskiej pluchy" i do wiecznych wiatrów.
Kołobrzeg - jak Chicago - wietrzne miasto!

redlovebloodgirl napisał(a):z tego co ogladalam w tv to od konca tygodnia, mimo lekkich temp na plusie, moze zaczac pruszyc sniegiem....tylko zeby chlapy nie bylo bo to zawsze u mie jakas depreche wywoluje

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości