Mam problem z gadu-gadu! od dzisiaj gdy wysylam wiadomosci nie dochodza do inych osob! wiecie moze co powinienem zrobic? wiem ze nie w tym dziale, ale tu najszybciej moge uzyskac pomoc. zainsatlowalem nowa wersje ale to nic nie daje. a jak utworze nowe konto to normalnie moge pisac i dochodza do innych!
przez jeepi_srs » poniedziałek, 30 paź 2006, 13:53
ogólny problem jest z WSK. Gadu gadu nie rozłącza się odrazu z brakiem internetu tylko po jakiś kilku minutach. Obecnie WSK nawala i minutę jest interek a minutę posucha.
Znowu WSK dba o klientów
chodzi mi o to zeby nie uogolniac
jaka masz pewnosc ze ktos w poblizu twojego bloku wlasnei nie przecial kabla wsk koparka ? zadnej , innych mozliwosci jest niezliczona ilosc
btw GG tak jak SatH napisal wczesniej , blokada moze wynikac z uzywania niedozwolonego komunikatora