problem z gadu gadu

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

problem z gadu gadu

Postprzez Mafiarz » poniedziałek, 30 paź 2006, 12:57

Mam problem z gadu-gadu! od dzisiaj gdy wysylam wiadomosci nie dochodza do inych osob! wiecie moze co powinienem zrobic? wiem ze nie w tym dziale, ale tu najszybciej moge uzyskac pomoc. zainsatlowalem nowa wersje ale to nic nie daje. a jak utworze nowe konto to normalnie moge pisac i dochodza do innych!
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez Bruno » poniedziałek, 30 paź 2006, 13:04

Albo stosowales innego klienta od oficjalnego, albo masz jakies niedozwolone wtyczki..
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafiarz » poniedziałek, 30 paź 2006, 13:10

a mozna jasniej. moze to byc od jakiegos linka ktorego otworzylem? POMOCY :)
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez Mafiarz » poniedziałek, 30 paź 2006, 13:48

ale ja nie instalowalem zadnych wtyczek :/ co robic??
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez jeepi_srs » poniedziałek, 30 paź 2006, 13:53

ogólny problem jest z WSK. Gadu gadu nie rozłącza się odrazu z brakiem internetu tylko po jakiś kilku minutach. Obecnie WSK nawala i minutę jest interek a minutę posucha.
Znowu WSK dba o klientów
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 30 paź 2006, 13:57

taaaaak , powiedz jak to jest korzystam wlasnie z WSK i GG , nie zauwazylem zadnego nawalania , ciekawe nie
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » poniedziałek, 30 paź 2006, 14:09

j0shu4 napisał(a):taaaaak , powiedz jak to jest korzystam wlasnie z WSK i GG , nie zauwazylem zadnego nawalania , ciekawe nie


tez korzystam z tego zestawu, dosc namietnie i nigdy nie mialem problemu, wiec potwierdzam :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 30 paź 2006, 14:11

chodzi mi o to zeby nie uogolniac
jaka masz pewnosc ze ktos w poblizu twojego bloku wlasnei nie przecial kabla wsk koparka ? zadnej , innych mozliwosci jest niezliczona ilosc
btw GG tak jak SatH napisal wczesniej , blokada moze wynikac z uzywania niedozwolonego komunikatora
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafiarz » poniedziałek, 30 paź 2006, 14:31

a co to Wsk? nie uzywam innego komunikatora. tylko gg! wrrr
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez Koala » poniedziałek, 30 paź 2006, 14:36

miałem ten sam problem... reinstalowanie gg nie podobało...

odczekałem przeszło
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Bruno » poniedziałek, 30 paź 2006, 14:47

SatH^Raa napisał(a):Bruno. Znowu nas pomylono. :lol:

No miazga :D
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » poniedziałek, 30 paź 2006, 14:49

OT : to dlatego ze obydwaj staracie sie byc aerodynamiczni :lol:
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości