Przejdź do zawartości
przez scotsman » czwartek, 26 paź 2006, 17:49
przez sebamac » czwartek, 26 paź 2006, 17:56
przez BLAaa » czwartek, 26 paź 2006, 18:08
przez Biały » czwartek, 26 paź 2006, 21:06
przez Flo » czwartek, 26 paź 2006, 21:07
Biały napisał(a):+ 15 ....No to idzie zima czy nie idzie
przez Vin » czwartek, 26 paź 2006, 21:08
BLAaa napisał(a):Po wczorajszych Wydarzeniach dnia odniosłem wrażenie, że jest to temperatura na linii TKK - prezydent.
przez scotsman » piątek, 27 paź 2006, 10:47
NataliaW napisał(a):No...ja przyjechałam i przywiozłam z sobą troche temperetury. Ot co.
przez scotsman » piątek, 27 paź 2006, 10:53
NataliaW napisał(a):scotsman napisał(a):NataliaW napisał(a):No...ja przyjechałam i przywiozłam z sobą troche temperetury. Ot co. skromność Tylko stwierdziłam fakt. Nie no żartuje przecież. Ale istnieje pewne prawdopodobieństwo, ze tak własnie sie stało.
scotsman napisał(a):NataliaW napisał(a):No...ja przyjechałam i przywiozłam z sobą troche temperetury. Ot co. skromność
przez scotsman » piątek, 27 paź 2006, 10:58
NataliaW napisał(a):1:100000000000000 no to całkiem spore skoro tak wyliczyłeś. aż mi głupio ja liczyłam na1:1000000000000000000 i to co najwyżej...no ale...
przez kamila » sobota, 28 paź 2006, 11:51
przez Martius » sobota, 28 paź 2006, 12:14
przez Biały » niedziela, 29 paź 2006, 06:42
Powrót do :: hydepark
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości