zima nadeszla!!!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

zima nadeszla!!!!

Postprzez scotsman » czwartek, 26 paź 2006, 17:49

http://localh0st.org/pogoda/m/013a91/PLXX0054.png
Pogoda

heh lepiej z domu nie wychodzic

-18 wg wskazan forum...
scotsman
 

Postprzez sebamac » czwartek, 26 paź 2006, 17:56

Tez mnie to zszokowalo... szybki spadek temp. :)
Pogoda bywa kaprysna. :)
Avatar użytkownika
sebamac
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): piątek, 30 kwi 2004, 09:55
Lokalizacja: KG
Gadu-Gadu: 1889671

Postprzez BLAaa » czwartek, 26 paź 2006, 18:08

Po wczorajszych Wydarzeniach dnia odniosłem wrażenie, że jest to temperatura na linii TKK - prezydent. :lol:
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Biały » czwartek, 26 paź 2006, 21:06

+ 15 ....

No to idzie zima czy nie idzie [smilie=santa.gif]
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Postprzez Flo » czwartek, 26 paź 2006, 21:07

Biały napisał(a):+ 15 ....

No to idzie zima czy nie idzie [smilie=santa.gif]


sciagaj czape Cichy Bobie, idzie lato :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » czwartek, 26 paź 2006, 21:08

BLAaa napisał(a):Po wczorajszych Wydarzeniach dnia odniosłem wrażenie, że jest to temperatura na linii TKK - prezydent. :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dooobre
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez scotsman » piątek, 27 paź 2006, 10:47

NataliaW napisał(a):No...ja przyjechałam i przywiozłam z sobą troche temperetury. Ot co. :twisted: :twisted: :wink: :P


skromność :twisted: :twisted:
scotsman
 

Postprzez scotsman » piątek, 27 paź 2006, 10:53

NataliaW napisał(a):
scotsman napisał(a):
NataliaW napisał(a):No...ja przyjechałam i przywiozłam z sobą troche temperetury. Ot co. :twisted: :twisted: :wink: :P


skromność :twisted: :twisted:


Tylko stwierdziłam fakt. :P :lol: :lol: :wink:

Nie no żartuje przecież. :wink:

[smilie=icecream.gif]

Ale istnieje pewne prawdopodobieństwo, ze tak własnie sie stało. :P :wink:


1:100000000000000 :P :P
scotsman
 

Postprzez scotsman » piątek, 27 paź 2006, 10:58

NataliaW napisał(a):1:100000000000000

no to całkiem spore skoro tak wyliczyłeś. :P
aż mi głupio :oops:

ja liczyłam na

1:1000000000000000000

i to co najwyżej...no ale... :P :wink:



po prostu wierze w Ciebie :P
scotsman
 

Postprzez kamila » sobota, 28 paź 2006, 11:51

zaczyna mi się ta jesień podobać :wink: , allllllle zima musi być, chce się tarzać we śniegu, robić bałwany, zjeżdżac z górki :lol: [smilie=santa.gif]


:jupi:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Martius » sobota, 28 paź 2006, 12:14

8)
zima snieg narty :P byc bosko pfff bedzie bosko :lol: :mg:

bo ja mam kolegow z ktorymi jestem non-stop na wybiegu :lol:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Biały » niedziela, 29 paź 2006, 06:42

Oj właśnie wróciłem z przymusowego spacerku. No lato to to nie jest. Trzeba sie chyba zaopatrzyć w zimowe butki, zimową czapkę, zimowe rękawisie i zimowy browar - tak na rozgrzanie :) brrr.... [smilie=crockett.gif]
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości