Zlot, slot, wlot, mlot, plot, samolot, flop, flot

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Zlot, slot, wlot, mlot, plot, samolot, flop, flot

Postprzez Flo » czwartek, 26 paź 2006, 16:17

Zaczepil mnie pewien jegomosc i zlozyl mi niemoralna propozycje. Zlot albo smierc. Jako ze nie bylo furtki awaryjnej, a spluwa przystawiona do mojej skroni miala chec wypalic, zaryzykowalem i postawilem wszystko na jedna karte. Bedzie ZLOT. Pamietaj jednak oprawco, zemszcze sie gdy tylko nadarzy sie odpowiednia ku temu okazja.

Po chwili chwycilem telefon, wybralem numer swietnego killera, ktory pomoze mi sie zemscic. Przystal na moja propozycje. Wraz z nim bedziemy czyhac na zlocie na mego oprawce.

Lubie jednak miec wszystko dopiete na ostatni guzik, wiec wykonalem drugi telefon tym razem do mojego mentalnego guru, z prosba o protekcje i spokoj ducha. Oczywiscie przychylil sie do mojej prosby a jakze.

Tak wiec oprawco czekamy na Ciebie 3 listopada 2006 roku w Antidotum o godzinie 21. Jesli ktos ma ochote obejrzec zemste - smialo, nie wahajcie sie ani sekundy. Wszyscy mile widziani.


Wystapili:

Flo - mistrz cietej riposty, mowi sie ze BOSKI :twisted:
Fido - emigrant z Lodzi, bozyszcze tlumow, idol nastolatek :D
Budyń - slodki i blyszczacy, majacy jedna wade - jest z Grzybowa :shock:
Pastor - na widok jego slow kobiety mdleja a ich oczy zamieniaja sie w pieciozlotowki :devil2:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » czwartek, 26 paź 2006, 16:19

:lol: :lol: :lol:

przyjde
musze zobaczyc BOSKIEGO

:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Martius » czwartek, 26 paź 2006, 16:19

oooooooooooooo :twisted:
dobry tekst
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Mafi » czwartek, 26 paź 2006, 16:27

tekst mnie tak poruszył, że aż Madziuli esa skrobnęłam, że ma przyjeżdżać :lol: ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » czwartek, 26 paź 2006, 16:28

przyjade to Cie oprawie :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » czwartek, 26 paź 2006, 16:29

FiDo napisał(a):przyjade to Cie oprawie :twisted:


prosze zabrac ze soba ramke i skorzystac z silowni :twisted:



Pluto
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report » czwartek, 26 paź 2006, 16:39

cześć i do zoooo :)
report
 

Postprzez Didi » czwartek, 26 paź 2006, 16:52

i ja bede :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » czwartek, 26 paź 2006, 17:12

I Madziula będzie ;)

Ja tak w Jej imieniu, bo ona daleko... :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Olcia » czwartek, 26 paź 2006, 18:31

:smiech:

to już jak to wszystko jest oficjalne to i ja będe :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Flo » czwartek, 26 paź 2006, 20:26

Achaja napisał(a):no sie chyba skusze... :D


w ramach kampanii? :P

Zartuje, przychodz przychodz
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości