jak dziwna cisza.... gdzie ONI są ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

jak dziwna cisza.... gdzie ONI są ?

Postprzez report » czwartek, 26 paź 2006, 15:15

wracam z roboty zaglądam na forum a tu cisza na miejskich salonach -
zastawiam się dlaczego
otóz cały aktyw obrony jedynie słusznego ugrupowania
był dzisiaj zajęty.... a co robiły króliczki, nasi strażnicy idei,
nasi tropiciele i dokuczniki... no co robiły .... gdzie przebywał aktyw
partyjno biznesowo manipulacyjny....

no

Gdzie Oni są?
gdzie wszyscy moi przyjaciele?

----
report
 

Postprzez report » czwartek, 26 paź 2006, 15:45

SatH^Raa napisał(a):--> hydepark


temat dotyczy miasta - czyż nie ?

z dzisiejszej obesrwacji wnoszę - że gdy urzednicy są zajęci sesja rady miasta
na forum w tematach miejskich panuje cisza
wnosze z tego, że dysputu tu odbywają sie na koszt podatnika
proszę przeanalizować wpsiy wiadomych aktywistów partyjnych na urzędniczych etatach
- czyż nie mam racji...
report
 

Postprzez report » czwartek, 26 paź 2006, 15:55

SatH^Raa napisał(a):Całe forum jest kołobrzeskie.


tak to prawda, przpraszam - już nie będę..
report
 

Postprzez Vin » czwartek, 26 paź 2006, 15:59

report

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nie mogeeee :lol: :lol: :lol:

musialam :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez scotsman » czwartek, 26 paź 2006, 16:00

vin...co tym smiechawke dzisiaj jakas??
scotsman
 

Postprzez scotsman » czwartek, 26 paź 2006, 16:01

masz dzisiaj...
scotsman
 

Postprzez Vin » czwartek, 26 paź 2006, 16:02

chyba tak
od rana sie kulam
nie mam sily juzzzz
brzuch mnie boli buzia mnie boli wszystko mnie boli

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez report » czwartek, 26 paź 2006, 16:07

nie ma się z czego śmiać
report
 

Postprzez Vin » czwartek, 26 paź 2006, 16:08

no nie ma nie ma z czego sie smiac

tez za nimi tesknie

i sie niepokoje co sie z nimi stalo

:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Mafi » czwartek, 26 paź 2006, 16:09

Nie wszyscy żyją tylko i wyłącznie samym forum ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez report » czwartek, 26 paź 2006, 16:11

Mafi, racja - to tylko hipoteza
o - własnie wracaja dziennikarze - zaraz się zacznie
Ostatnio edytowano czwartek, 26 paź 2006, 16:15 przez report, łącznie edytowano 1 raz
report
 

Postprzez dziewuszka » czwartek, 26 paź 2006, 16:21

zabrakło ich ...
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości